Naujiena! Terapinė joga Kauno senamiestyje

Nuo 2017 m.  rugsėjo mėn. startuoja Terapinė joga „Ispado“ akademijoje, Kauno senamiestyje (Raguvos g. 4)

zaure-yoga

Užsiėmimai vyks:

pirmadieniais ir trečiadieniais 18:00 – 20:00 val.

anradieniais ir keviradieniais 8:00 – 10:00 val.

Užsiėmimus ves profesionali jogos trenerė: Zaure Kenchinbayeva


Kuo ypatinga terapinė joga?

Terapinė joga – tai sujungtos šiuolaikinės medicinos pasiekimai ir rytų sveikatingumo praktikos, nukreiptos į nugarinės kūno dalies raumenų įtampų išlaisvinimą, taisyklingos laikysenos formavimą, stuburo tarpslankstelinių diskų tarpų didinimą, kraujotakos nugaroje gerinimą, taisyklingus biomechaninius kūno judesius, sąmoningą kūno suvokimą paprastuose kasdieniuose veiksmuose.

Kas sudaro terapinę jogą?

Terapinė joga – tai betraumė, kruopščiai atrinkta praktika, susidedanti iš fizinių pratimų, kuriuos sudaro dinaminės ir statinės kūno padėtys (t.y. vinjasos ir asanos) bei kvėpavimo technikos (pranajamos). Šiuos užsiėmimus yra saugu atlikti grupėje, jų metu gaunamas geros savijautos ir laisvumo pojūtis, didesnis gyvenimo džiaugsmas ir noras veikti. Pažymime, jog norint būti sveikam, nebūtina daryti sudėtingų pratimų.

Terapinės jogos užsiėmimai:

Užsiėmimų metu nugarinė kūno dalis, stuburas pasipildo energija, kuri išskirstoma į visas kitas kūno dalis. Be to, užsiėmimai išlaisvina įtampą nugarinėje kūno dalyje ir pagerina bendrą savijautą. Praktikos atliekamos neįsitempiant ir per daug neatsipalaiduojant, kad nesukelti problemų sveikatai ir siekti vidinės pusiausvyros. Užsiėmimo trukmė nuo 1 val. 45 min. iki 2 val.

Šios terapinės jogos užsiėmimai nėra asmeninė terapija (gydymas), tai bendro pobūdžio, grupiniai sveikatos profilaktiniai užsiėmimai.

Kaip žinoti ar šie užsiėmimai Jums tinkami?

Šie Terapinės jogos užsiėmimai tinka Jums, jeigu jūs: dirbate sėdimą darbą (ypač, jeigu daug dirbate su kompiuteriu ir mažai judate), ilgai stovėdami ar daug vairuojate, gyvenate aktyviai, įtemptai. Rekomenduojama kaip sveika, nuosekli ir saugi praktika visiems, kadangi tai – prevencinė priemonė išvengti diskomforto, skausmo, lėtinių susirgimų, susijusių su nugarine kūno dalimi. Be to, Terapinė joga tinka ir tiems, kurie jau turi problemų su stuburu ir nugara, nes užsiėmimų metu jums pagerės bendra fizinė ir psichoemocinė savijauta. Nėra lankytojo amžiaus limito, tinka visiems.


Kaina: 50 eur. (2 k./ savaitę, viso 8 k./mėn)

Būtina išankstinė registracija, papildoma informacija: 8686 34 772

Laukiame Jūsų ISPADO treniruočių salėje Kaune, adresu: Raguvos g. 4.