Registruotis

Giluminis jėgos masažas

Tikslas – kad kiekvienas specialistas (nepaisant jo kūno sudėjimo bei jėgos) galėtų efektyviai išmasažuoti „kietą“, „sunkų“ kūną bei stambaus ar sportiško sudėjimo klientus. Techniką sudaro statiški ir dinamiški spaudžiamieji judesiai, atliekami pirštų pagalvėlėmis, dilbiu, alkūnėmis, delnu. Svarbu tai, kad specialistas ne tik mokomas technikos, tačiau ir maksimaliai panaudoti savo kūno svorį bei jėgą.

Daugelis klientų prašo atlikti „stipresnį“ masažą, ypač esant nuolatiniams skausmams, įtemptiems sprando, nugaros, kojų raumenims. Tačiau smulkaus sudėjimo specialistui atlikti pilnavertį masažą „kietam“ kūnui bei stambesniam klientui dažnai yra sunku fiziškai.
Taip atsirado poreikis sukurti masažo techniką, kuri būtų pakankamai stipri, gili, ir leistų bet kokio sudėjimo specialistui atlikti pilnavertį ir efektyvų masažą klientui. Šio masažo tecniką pora metų nuosekliai tobulino žymiausi Rusijos masažo meistrai – A.Syrčenko, Jeriomuškin, Biriukov, Vasečkin ir kt.

„Giluminio jėgos“ masažo pagrindas – klasikinis masažas. Techniką sudaro statiški ir dinamiški spaudžiamieji judesiai, atliekami pirštų pagalvėlėmis, dilbiu, alkūnėmis, delnu. Svarbu tai, kad specialistas ne tik mokomas technikos, tačiau ir maksimaliai panaudoti savo kūno svorį bei jėgą.

Norinčius išmokti atlikti giluminį jėgos masažą – masažuotojas privalo praktikuoti klasikinį masažą.

Seminaro trukmė 2 dienos (20 ak. val)

Andrėjus Syrchenko (Андрей Сырченко).

Baigus išduodamas ISPADO akademijos sertifikatas.

Trukmė: 20 ak. val.