Registruotis

Hemolimfodrenažas

Manualinės terapijos „INMASTER“ institute profesorius Enrique Garcia Castells  sukūrė asmeninę „Hemolimfodrenažo“  metodiką. Pagrindinis skirtumas tas, kad tai yra specifinis poveikis ne tik į limfos sistemą, bet ir  į veninę sistemą. Toks priėjimas leidžia labiau  veikti  į tam tikrą sistemą esant specifinėms problemoms (varikozinės ligos, limfostazė, imuniteto sumažėjimas, audinių trofikos sumažėjimas, patologinis išsausėjimas). Tam, kad gauti maksimalų rezultatą naudojami  įvairūs masažo būdai, veikiantys į limfos tekėjimą ir veninio kraujo grįžimą.

Atliekant hemolimfodrenažą sustiprėja imunitetas, pagerėja diurezė (skysčių pasišalinimas), šalinasi perteklinis įvairios kilmės skystis, sumažėja sąstovis raumenyse ir audiniuose, aktyvinama parasimpatinė nervų sistema.

Veido hemolimfodrenažas duoda greitus rezultatus kovoje su kuperoze, odos sausumu, priešlaikiniu senėjimu, audinių ir raumenų elastingumo sumažėjimu.

 

Hemolimfodrenažas yra privalomas:

  1. Žmonėms norintiems valytis organizmą;
  2. Žmonėms su silpnu imunitetu;
  3. Hipertonijos gydymui.

 

Pulsuojantys, lėti, banguojantys judesiai puikiai imituoja kraujotakos pulsaciją ir raumenų sutrumpėjimą. Didelė įvairovė būdų neleidžia priprasti prie vieno taktilinio erzinančio judesio. Rezultate, poveikis nervų sistemai bus visą laiką 100 procentinis.

 

Baigus išduodamas tarptautinis sertifikatas.

Trukmė: 40 ak. val.