Registruotis

Nėštumo metu išskiriamas hormonas relaksinas, kurio piko koncentracija Jūsų kūne pasiekiama 14 savaitę ir gimdymo metu. Jis atpalaiduoja dubens raiščius ir gaktinę sąvaržą, ko pasekoje gali atsirasti juosmens skausmai, maudimas, nemalonūs pojūčiai.  Pasikeitus hormonams ir kūno sandarai keičiasi ir pačio kūno biomechanika. Atsiranda raumenų disbalansas ir geriausias to sprendimo būdas yra sveikas sportas – individuali kinbeziterapija.

Kaip mes galime Jums padėti?

Profesionalus kineziterapeutas atliks Jums viso kūno ištyrimą, kuriuo vadovaujantis Jums bus parinkta mankšta arba sudaryta galimybė individualioms arba grupinėms TRX treniruotėms prižiūrint kineziterapeutui ISPADO treniruočių salėje.

Taip pat kineziterapeutas gali Jums pasiūlyti individualias kūno masažo procedūras, pagal kliento problemas ir poreikius. Jei skundžiatės juosmens ar pečių srities skausmais, šios programos metu bus sumažinamas skausmas, o po gydomosios programos kurso – bus pašalintos ir skausmą keliančios priežastys. Tam, kad užkirstume kelią skausmo atsinaujinimui – Jums bus suteikta visa informacija, kaip taikyti prevencines priemones. Masažas remiasi skirtingomis technikomis nuo gilių iki švelnių neurosadatyvinių judesių.


Būtina išankstinė registracija: 8 686 34772, arba info@ispado.lt

Laukiame Jūsų ISPADO kabinete Kaune, adresu: Raguvos g. 4.