Registruotis

Miostruktūruojantis veido masažas

non-surgical-imgMasažo išskirtinumas ir nauda:

  • Itin malonus jausmas masažo metu;
  • Išmasažuojama kiekviena raumenų grupė, raumenys masažuojami ir iš gleivinės pusės, todėl masažas ypač subtilus apjungiantis paviršinį ir giliųjų raumenų masažą;
  • Po pirmo seanso jaučiamas stiprus pakeliamasis (liftinguojantis) efektas; matomas ryškesnis veido ovalas, jaučiamas odos elastingumas.

 Masažo metodikos unikalumas :

Masažo metodika unikali tuo, kad masažo metu didžiulis dėmesys skiriamas kiekvieno veido raumens funkcinei ypatybei. Procedūra gali tapti logišku papildymu bet kuriai veido programai. Kompleksinio panaudojimo požiūriu, procedūros efektyvumas lyginamas su plastine operacija. Tai pasiekiama visapusiško poveikio veido raumenims dėka, kai meistras neprasiskverbdamas  į burnos ertmę dirba tarp skruosto ir dantenų.

Senstančio veido išraiška – tai visiems  žinomas nusileidusių  skruostų vaizdas – viršutinės raumenų grupės atsipalaidavimas ir apatinės raumenų grupės tonusas –  pariesta pasmakrė  ir suspaustas žiedinis burnos raumuo. Taigi šio masažo siekiamybė yra jaunas veidas – tai  skruostų tonusas ir atpalaiduota lygi pasmakrė.

*Rekomenduojama šį masažą atlikti prieš bet kurį kitą veido masažą.

**Po masažo vaišiname detoksikuojančia natūralia žolelių arbata NIKUZIT

 


Procedūros trukmė ir kaina: 60 min – 35 Eur.

Būtina išankstinė registracija: 8 686 34772, arba info@ispado.lt

KAUNO SENAMIESTIS, Raguvos g. 4

logo_health-and-beauty-therapy-by-ispado