Registruotis

Shiatsu – taškinis japoniškas masažas kūnui ir veidui

Shiatsu (tariasi – ši-atsu) – tai tradicinis japonų taškinis masažas. Iš japonų kalbos išvertus reiškia  „spausti pirštu“. Tai paprasta, saugi, efektyvi ir daugeliui tinkanti terapija, kuri padeda išsaugoti bei pagerinti fizinę ir emocinę savijautą. Shiatsu plačiai taikomas ir  įvairių negalavimų profilaktikai bei gydymui.

Shiatsu masažo pradininkas Takujiro Namikoshi teigia, kad „taškinis masažas gali duoti gyvybinės jėgos antplūdį dirbantiems protinį darbą ir ženkliai stimuliuoti protines galimybes“. Takujiro Namikoshi Shiatsu sistemos biologiškai aktyvių taškų poveikį  aiškina remiantis  anatomijos, fiziologijos ir nervų sistemos žiniomis. Praktiškai visi taškai išsidėstę ant kraujagyslių ir nervų, jų stimuliavimas pagerina kraujotaką ir normalizuoja gyvybinius organizmo procesus.

Taškinis masažas – efektyvus metodas žmogaus funkcinės būsenos korekcijai. Shiatsu masažo metu taško spaudimas veikia ir raumenų skaidulas, pagreitina pieno rūgšties pertekliaus pasišalinimą, dėka to dingsta  nuovargis, sumažėja skausmas, atsistato raumenų darbingumas. Ritmingas ir monotoniškas taškų paspaudimas efektyviai nuramina ir atpalaiduoja klientą.

 Kam skirti šie mokymai?

Šių mokymų metu įgysite bazines Shiatsu masažo žinias, todėl kursuose yra laukiami tiek be masažo patirties, tiek jau dirbantys masažuotojai, kineziterapeutai, kosmetologės ar spa specialistai.

 Baigę kursus gebėsite:

Atlikti viso kūno, veido Shiatsu masažą  pagal Takujiro Namikoshi techniką, kurios pagrindą sudaro apie 80 proc. veikimas taškų ir 20 proc. harmonizuojantys bei kiti masažo poveikį stiprinantys judesiai.

Užsiėmimu metu įgysite teorinių ir praktinių žinių.

Teorija

Trumpa istorija, technikos išskirtinumai, poveikis, nauda.

Shiatsu krypčių skirtumai ir panašumai. Trumpai aptarsime 7 pagrindinės Shiatsu masažo kryptis.

Masažuotojo pasiruošimo masažui pagrindai.

Anatominių žinių pagrindai, būtini šio masažo tiksliam atlikimui.

Taško veikimo taisyklės.

Praktika

Shiatsu technikos pagal pradininką Takujiro Namikoshi mokymas kūnui, veidui.

Situacijų aptarimas pagal kliento būseną, kokie masažo ypatumai,  galima eiga, pvz.: esant kojų nuovargiui, įtampai kaklo ar pusiaujo srityje, galvos skausmams sąlygotiems pervargimo ir pan.

Masažo technikos privalumas pradedantiems – masažas be didelių investicijų, nereikia masažinio stalo, aliejų. Atlikimas nereikalauja daug fizinių pastangų.

Shiatsu – tai technika, kuri veikia žmogaus organizmą kompleksiškai, todėl  masažuojamas visas kūnas ir veidas  vieno apsilankymo metu. Siekiant optimalaus poveikio žmogaus organizmui ir norint išmokti atlikti masažą profesionaliai, svarbu įgyti teorines ir praktines Shiatsu masažo kūnui ir veidui žinias.

 

  Mokymų tvarkaraštį rasite čia:      

                                  
Baigus išduodamas Ispado sertifikatas.

Trukmė: 30 ak. val.