Registruotis

Tajų ortopedinis masažas

Mokymų bazė paremta Naom Tyroler „Tajų akupresūra“, tai yra gydymo pagrindas, kuris sudarytas iš 60 tradicinių taškų kombinacijų. Jie sprendžia dažniausiai pasitaikančias ortopedijos patologijas, kurias galima gydyti manualiniu terapijos metodu: raumenų hipertonija, silpnumas, įtampa ir miofascialiniai trigeriniai taškai, sausgyslių problemos – tendinitas ir tenosinovitas, raiščių patempimai, osteoartritas, nervinė įtampa. Paprasta diagnostika specialistui leis nustatyti pagrindines skausmo priežastys. Ši gydymo programa yra lengvai įsisavinama ir naudojama.

Kaip tai veikia?

Tajų akupresūra yra Tailando fizioterapija. Skirtingai nei bendras tailandietiškas masažas visam kūnui, šie mokymai yra grindžiami tradiciniais taškų terapijos deriniais ar formulėmis, kurie gali gydyti konkrečius ortopedinius sutrikimus.

Ką jūs išmoksite?

Per šias dvi intesyvias kursų dienas jūs išmoksite kaip integruoti Tajų akupresūrą į savo asmeninę ar profesinę praktiką. Kaip naudoti  ir kaip atlikti tajų ortopedinį  masažą sprendžiant pagrindines problemas: kaklas, pečiai, mentė  ir apatinė nugaros dalis.

Dėstytoja : Mai-Liis Toivar (Estonia)  Estijos masažo terapijos mokyklos dėstytoja, masažo terapijos programos koordinatorė ir direktorė. Yra baigusi masažo terapijos, refleksoterapijos, tajų ortopedinio masažo studijas Estijoje. Kundalini jogos instruktorė.