Registruotis

„Unfix“ antistresine masažo technika + aromaterapija

Tai stiprių, gilių, švelnių ir atpalaiduojančių technikų derinys kartu su eteriniais aliejais. Skirtas giliam atpalaidavimui, kovai su emocinio – psichologinio pobūdžio stresu ir jo padariniais:

  • chroniškas nuovargis ir neaiškios kilmės skausmas
  • apatija
  • miego sutrikimai
  • padidėjęs dirglumas, nervingumas ir kt.

 

Masažo technika sudaryta iš jungtinių technikų, kurių visuma adaptuota skirtingam psichologiniui ir  konstituciniui žmogaus tipui. Masažo technika pritaikyta kiekvienam pagal jo poreikius.

Kiekvienas klientas gebės sukurti ir adaptuoti skirtingam klientui personalizuotą „Unfix“ masažą –  kurio rezultatas bus pagerėjusi psichoemocinė būklė, taipogi neužmirštama atkreipti dėmesį į tikslines ir nemalonias lumbarines, cervikalines, torokalinės problemines kūno vietas. O jų sprendimui pasitelkiant šią kombinuotą „Unfix“ masažo techniką ir aromaterapiją. Eterinius aliejus naudosime ne tik įlašindami į masažo aliejų, bet ir įdomiai integruosime į visą masažo procesą. Sužinosite eterinių aliejų panaudojimo receptus, rekomendacijas, kurie kartu su masažo technika sustiprins poveikį, bei gaunamą rezultatą.
Baigus išduodamas Ispado sertifikatas.

Trukmė: 20 ak. val.