Registruotis

Viso kūno įvyniojimas su jūros dumbliais + lengvas masažas (50 min)

Tai ypač efektyvus kovos su celiulitu būdas, taikomas tam tikrų probleminių kūno sričių – šlaunų, sėdmenų, pilvo ir rankų – netolygiam poodiniam sluoksniui (celiulitui) mažinti.

ivyniojimas

Procedūra pradedama kūno įvyniojimu, kurio metu  yra naudojamos priemonės su jūros dumbliais, kuriuose yra biologiškai aktyvių medžiagų su chlorofilu, kurios aktyvina mikrocirkuliaciją ir ląstelių metobolizmą, skatina medžiagų apytakos procesus, šalina skysčių perteklių iš kūno audinių. Chlorofilas pagreitina epidermio atstatymą, ramina nedidelius sudirginimus, pagerina aprūpinimą krauju, pamaitina ir prisotina odą deguonimi. Įvyniojimo procedūrų metu pašalinami ne tik paviršiniame, bet ir gilesniuose sluoksniuose susikaupę šlakai, toksinai ir kitos nuodingas medžiagas. Mažėja celiulito ir strijų požymiai, gerėja mikrocirkuliacija bei medžiagų apykaita.

Po procedūros atliekamas lengvas viso kūno masažas (50 min), kurio metu kūnas  įtrinamas specialiu anticeliulitiniu geliu su aštriuoju pipiru. Šis masažinis gelis suaktyvina kraujotaką gilesniuose odos sluoksniuose, paspartina limfos cirkuliaciją. Gelis su Chlorofilu tinkamas odos elastingumui atstatyti, suglebusios ar negyvybingos odos  atstatymui, odos stangrinimui.masazas

Procedūros poveikis: Pagreitėjus medžiagų apykaitai  tarp ląstelių ir ląstelinio skysčio, greičiau yra pašalinami šlakai bei toksinai iš tarplastelinių tarpų, todėl lygėja celiulito pažeistos vietos. Oda tampa lygesnė, elastingesnė. Masažas išjudina nusistovėjusią limfą ir kraują, atkuria mikrocirkuliaciją, audiniai geriau aprūpinami deguonimi, geriau maitinami gilieji odos sluoksniai. Masažo metu suaktyvėja kraujotaka, limfotaka, atstatomas raumenų tonusas, stiprinami ir tonizuojami visi paveikti audiniai, didėja odos elastingumas, gerėja jos struktūra, išlyginama celiulito oda.po masazo

*Norint pasiekti geriausią efektą rekomenduojamas šios procedūros kursas derinamas kartu su mūsų siūlomu mitybos plano sudarymu. Rezultatai Jus nustebins!

**Po masažo vaišiname detoksikuojančia natūralia žolelių arbata KEDEM

Procedūros trukmė 90 min/kaina 40 Eur


Būtina išankstinė registracija: 8 686 34772, arba info@ispado.lt

Laukiame Jūsų ISPADO masažo kabinete Kaune, adresu: Raguvos g. 4.