GEMOLOGY – profesionali kosmetika iš Prancūzijos

GEMOLOGY – tai aistros istorija

Chrystelle Lannoy, aistringa kosmetikos ir brangakmenių gerbėja, turėjo nuojautą, kad tauriųjų mineralų šerdyje slypi daug naudingų mikroelementų mūsų odai. Atikus klinikinius tyrimus pavyko išgauti mikroelementus, kurie itin naudingi ir reikalingi odos priežiūrai – taip gimė GEMOLOGY.

Chrystelle Lannoy aistra grožiui lėmė sėkmingą jos karjerą kosmetikos srityje. Iki sukuriant GEMOLOGY, ji dirbo su didžiausiais kosmetikos prekės ženklais ir tarptautinėmis įmonėmis bei sukaupė ilgametę neįkainojamą patirtį profesionalioje kosmetologijoje. Didelė aistra ir inovacijų siekis pastūmėjo Chrystelle sukurti pirmąją pasaulyje mineralinę kosmetikos liniją.

FUTURE BEAUTY IS MINERAL

Mikroelementai yra labai svarbūs ląstelių funkcijoms biologiniu, cheminiu ir molekuliniu lygmenimis. Visų pirma, jie katalizuoja daugiau nei šimtą skirtingų fermentų ir negali būti sintetinami organizme. Mikroelementai veikia kaip treneriai mūsų ląstelėms.

Oda yra didžiausias žmogaus kūno organas, tačiau ji įsisavina mažiausiai svarbių maistinių medžiagų. Tyrimai parodė, kad į vidų suvartojamos naudingosios medžiagos pirmiausia paskirstomos gyvybiškai svarbiausiems organams (širdžiai, kepenims, smegenims ir kt.), o odai tenka, jeigu tenka išvis, labai nedidelis mikroelementų kiekis.

Mūsų organizmas negali sintetinti mikroelementų, o vandenyje ir maiste jų rasti darosi vis sunkiau. Vienas iš veiksmingiausių būdų odai gauti reikalingų medžiagų yra kosmetika. Į odos priežiūros priemones įtraukiami mikroelementai yra mažos, elektra įkrautos molekulės, kurios iš karto pasisavinamos ir yra veiksmingos net mikrometrinėmis koncentracijomis.

KODĖL MINERALINĖ KOSMETIKA?

Po septynerius metus trukusių mokslinių tyrimų GEMOLOGY laboratorija sukūrė mikroelementų (geležies, cinko, magnio, vario ir kt.) išgavimo technologiją iš mineralų, tokių kaip smitsonitas, hematitas, ametistas, peridotas ir daugelis kitų.

Unikalus procesas leidžia išgauti mikroelementus, esančius minerale, skysčio pavidalu. Susmulkinus mineralinių akmenų žaliavines medžiagas ir atlikus įvairias kompleksines reakcijas išgaunamas mineralų ektraktas sudarytas vien iš biologiškai prieinamų mikroelementų.

Iš tikrųjų mineralai yra sudaryti iš 100% mikroelementų (išskyrus deimantą, kurį sudaro anglis) ir yra pirminis jų šaltinis gamtoje. GEMOLOGY mineralų ekstrahavimo procese tarsi kopijuojama gamtą, kuri tirpina mineralus erozijos metu tūkstančius metų ir taip formuoja mineralinius vandenis. Šis reiškinys atkuriamas per kelias valandas ar kelias dienas laboratorijoje.

Dėka sudėtingos mineralų suskystinimo technikos išgauti mikroelementai, gali būti įtraukti į odos priežiūrai skirtus produktus.

KLINIKINIAI TYRIMAI

Mikroelementų nauda mūsų odai yra įrodyta klinikiniais tyrimais. Geležis, magnis, cinkas, silicis ir daugelis kitų yra gyvybiškai svarbūs daugeliui mūsų odoje vykstančių procesų.

Geležis stimuliuoja kolageno sintezę, cinkas kovoja su aknės bakterija, magnis energizuoja odos ląsteles ir jas atpalaiduoja, silicis pritraukia ląstelėse drėgmę ir kuria odos elastingumą.

Jeigu odoje yra mikroelemtų trūkumas, tinkamai savo funkcijos negali atlikti peptidai. Hialurono rūgštis sinergijoje su mineralais net iki 8 val. ilgiau užtikrina odos drėkinimą. Mikrolementai yra tikri „biologiniai katalizatoriai“, galintys pagreitinti biologines reakcijas 10, 100, 1000 kartų. Vitaminai, baltymai ir angliavandeniai negali būti metabolizuojami be fermentų suaktyvinimo mikroelementais.

GEMOLOGY produktų efektyvumą užtikrina kartu su mineralais komponuojami biotechnologiniai peptidai, hialurono rūgštis, augaliniai ekstraktai ir vitaminai. Taip pat naudojamas organinis konservantas (Geogard). Kosmetikos produktuose nenaudojami parabenai, etanolis, gliutenas, laktozė, propilenglikolis. Kosmetika netestuota su gyvūnais.

 

Daugiau apie mineralinę kosmetiką su mikroelementais – www.gemology.lt internetinėje parduotuvėje.


GEMOLOGY cosmetics -vieninelis atstovas Lietuvoje UAB „ISPADO” akademija, Raguvos g. 4, Kaunas