Registruotis

Klasikinio masažo mokymai

Neturite medicininio išsilavinimo, dirbate darbą niekuo nesusijusį su masažo pasauliu? Vis gi jaučiate, kad tai jums artima, ir norite susipažinti praktiškai, suvokti, kas tai yra masažas, kokia jo nauda? Kviečiame į masažo kursus pradedantiesiems – praktinių kursų metu susipažinsite su žmogaus anatomija, išmoksite atlikti bazinius masažo judesius. Baigę kursus, masažu galėsite palepinti savo namiškius, draugus, o galbūt apsispręsite toliau mokytis profesionalaus masažo subtilybių.

Teisingai atliktas MASAŽAS – tai gera fizinė ir emocinė sveikata. Prislietimo meną jau gilioje senovėje mokėjo ir naudojo visos tautos ir gentys. Šiltų rankų prisilietimas, glostymo technika ir tam tikrų taškų spustelėjimai, stebuklingai veikė visą organizmą. Šiuolaikiniame nuolatinės įtampos ir skubos pasaulyje tai įgavo ypatingą reikšmę.
Masažo pagalba galima nuraminti skausmus, pašalinti nuovargį, gydyti įvairius susirgimus, tobulinti kūno formas, ir visa tai įrodyta medicinos mokslo. Norinčius išmokti KLASIKINIO MASAŽO – šios srities naujokams yra specialus kursas, neturintiems medicininio išsilavinimo ir jokių žinių masažo srityje. Masažo kursų programa papildyta aktualiomis atsipalaidavimo ir pasiruošimo prieš ir po masažo technikomis.

KLASIKINIO MASAŽO KURSO PROGRAMA:
I Teorija (2 ak.val.)
Anatomijos ir fiziologijos pagrindai
Masažo poveikis žmogaus organizmui
Reikalavimai masažuotojui ir masažuojamajam
Indikacijos bei kontraindikacijos skiriant masažą
.
II Klasikinio masažo būdai. Praktika (38 ak.val.)
Glostymas (fiziologinis poveikis, metodika, taisyklės)
Trynimas (fiziologinis poveikis, metodika, taisyklės)
Maigymas
Vibracija
Visu būdų varijavimas ir jungimas i visumą.
Viso kūno masažo atlikimas

Į Klasikinį masažą įeina bendras viso kūno ir atskirų kūno dalių (segmentinis) masažas. Pagrindinis dėmesys skiriamas praktikai, kurios metu dalyviai dirba porose.

Trukmė: 40 ak.val.
Dėsto: Laura Janušonienė
Baigus kursus išduodamas ISPADO sertifikatas

Mokymų tvarkaraštį rasite čia:

Neradote Jums tinkamos datos mokymų kursams? Kviečiame į individualius 2 dienų (20 ak. val.) klasikinio masažo kursus pradedantiesiems! Informacija: 8 612 53998

 

Trukmė: 40 ak. val.