Registruotis

Somato-emocinis masažas

Profesinės kvalifikacijos tobulinimo nuotolinis seminaras „SOMATO – EMOCINIS MASAŽAS“

 

Trukmė: 16 ak val.

Akreditacija: seminaras akredituojamas 16 ak. val. masažuotojams, kineziterapeutams, ergoterapeutams, manualiniams terapeutams.

Data: Balandžio 12 d.

Kaina: 75 Eur

Dėstytoja: Margarita Starodubtseva

Kalba: rusų kalba, su vertimu į lietuvių kalbą.

Baigus išduodamas profesinės kvalifikacijos tobulinimo kursų ISPADO sertifikatas su akredituojamomis valandomis.

❗ Užsiregistravus į šiuos mokymus, ir atlikę mokėjimą, gausite prisijungimą į seminaro įrašą. Jį galėsite peržiūrėti 14 dienų.

 

Apie seminarą:

Ši technika, atliekama per kliento rūbus, skirta pagelbėti sprendžiant psichosomatines problemas. Psichologinių problemų somatizacija – tai polinkis psichologinį stresą išgyventi fiziologiniame lygmenyje, kurio pasekoje laikui bėgant išsivysto tikri somatiniai sutrikimai, t.y. įvyksta neigiamų emocijų „įsikūnijimas“.

Šiandien vystomos skirtingos į kūną nukreiptos psichoterapijos kryptys: galimybė išreikšti emocijas per šokį, muziką, vaizduojamąjį meną. O masažuotojai gali padėti per prisilietimą – per patį reikšmingiausią žmogaus pojūtį.

Šiame masaže judesiai vienalyčiai, išdėstyti tiesioje linijoje, viso masažo metu palaikomas tolygus ritmas, ir tik kartais keičiasi spaudimo laipsnis.

Pagrindinis akcentas šiame masaže daromas į emocinių dedamųjų „atitikimo zonas“.  Kūne mūsų emocijos atsispindi 3 kūno dalyse – tai galva, priekinis ir nugarinis kūno paviršius.

 • Galva – tai psichologinis lygmuo;
 • Priekinis kūno paviršius – tai organų lygmuo;
 • Užpakalinis (nugarinis) paviršius – karkasinis lygmuo (raumenų-kaulų sistema).

Prisilietimai padeda suvokti kūno ribas ir formą; prisilietimai stimuliuoja sąmonę, pvz galima nepastebėti įtampos arba sudirgimo, kol kažkas nepalies blauzdos, kaklo, peties ar apatinės nugaros dalies. Jūs gaunate nauja informaciją apie savo kūną. Tai įgalina naują pasirinkimą ir jį stimuliuoja. Lygiai taip pat  jūs galite nežinoti, kurį kūno vieta jaučiasi gerai ir patogiai, kol jūsų nepalietė ir kol nuo to nepajutote malonumo.

 

Profesinės kvalifikacijos tobulinimo seminaras skirtas:

 • Masažuotojams;
 • Kineziterapeutams;
 • Ergoterapeutams;
 • Manualiniams terapeutams.

Taip pat seminaras gali būti aktualus:

 • Psichologams;
 • Psichoterapeutams;
 • Kosmetologams;
 • Ir visiems kitiems , kas dirba su kūnu.

 

Šiame masaže judesiai vienalyčiai, išdėstyti tiesioje linijoje, viso masažo metu palaikomas tolygus ritmas, ir tik kartais keičiasi spaudimo laipsnis. Masažas atliekamas per kliento rūbus, be jokių papildomų masažinių priemonių.

Kai lytėjimas sukelia kūno lengvumą, jis atveria naują būties ir gyvenimo būdą. Užuot apsupę save diskomfortu ir skausmu, atsiranda jėgų suvokti džiaugsmą ir ramybę, atrasti viską, kas mus supa. Dėl to galėsite išvengti ligų, traumų ir negalavimų, susijusių su stresu.

Somato-emocinis masažas yra darbo su kūnu technika, suteikianti unikalią, trūkstamą ir kartais tokią neįprastą kasdieniniame gyvenime, stimuliavimo formą – atpalaiduojančią. Somatinių pojūčių suvokimas tampa priešnuodžiu pertekliniam šiuolaikinio pasaulio dirgiklių srautui ir sukelia nujautrinimą. Kūno pažadinimas vėl supažindins klientą su tomis gyvenimo sritimis, kurias jis, besigindamas, buvo praradęs.

Neuromuskulinės sistemos stimuliavimas sumanias specialisto prisilietimais padeda pašalinti psichologinius ir fizinius spazmus, išlaisvina energiją iš lėtinio užblokavimo sričių, suteikia naujos juslinės informacijos, kuri geba suformuoti naują elgesio modelį, kuriame kiekvienas judesys yra  lankstesnis, įvairesnis, minkštesnis ir tinkamesnis.

Trukmė: 16 ak. val.