Odetos sėkmės istorija | Veido odos priežiūra

Sveiki,


Esu Odeta ir noriu trumpai papasakoti, kaip atsidūriau ten, kur esu – kosmetologijos kelyje.


Kiek save pamenu, visada svajojau kurti grožį. Vaikystėje tai buvo rankdarbiai, eilėraščiai, istorijos, paauglystėje ir vėlesniais metais – savamoksliai makiažai ir kiti smagūs kūrybiniai reikalai.

Ir nors studijas baigiau labai kūrybiškas, dirbau pagal specialybę marketingo srityje, bet šalia man visada taip trūko to realaus prisilietimo prie žmogaus ir teptukų pagalba sukuriamo grožio. Todėl nusprendžiau pasibaigti vizažo kursus. Tai būdavo mano savaitgalinė terapija po darbo savaitės ofisiniame darbe.


Tačiau net ir to man atrodė negana. Vis norėjosi gilinti žinias ne tik kaip gražiai atlikti makiažą ar užmaskuoti odos problemas, bet ir kaip jas išspręsti, kaip apskritai prižiūrėti odą, pasiruošti prieš makiažą ir pan. Be to, ir pati ilgai kovojau su odos problemomis, todėl visos tos veido priežiūros temos buvo labai artimos. Vis pagalvodavau apie kosmetologijos studijas, kursus, bet buvo nedrąsu, atrodė, kad gal neišmoksiu, neįsisavinsiu visos informacijos, gal jau per vėlu? 🫣 Dabar prisiminus viskas dvejones – juokinga… 😊


O viskas susidėliojo taip, kad kol buvau vaikų priežiūros atostogose nusprendžiau, kad arba dabar arba niekada – ir pradėjau ieškotis informacijos, kur Kaune būtų galima pasimokyti šios specialybės. Taip mano kelyje atsirado ISPADO.


Pamenu, kaip visi sprendimai turėjo būti priimti staiga, nes iki kursų pradžios buvo likę vos pora savaičių, kito pusmečio laukti nenorėjau, šiam reikėjo susitvarkyti visus dokumentus, o aš savaitei dar turėjau išvykti iš Lietuvos. Buvo tikras iššūkis, bet kai labai nori – viskas susidėlioja ir išsisprendžia.

Pradėjus mokytis buvau kaip ant sparnų. Kiekviena mokymų diena buvo be galo laukiama. Naujų žinių gausa, dėstytojų kompetencija, galimybė prisiliesti prie skirtingų odos priežiūros priemonių, metodų, žodžiu, visos patirtys, kurias gavau pradėjusi čia mokytis – neįkainojamos. Tai buvo mano startas svajonės link.


Pripažinsiu, pirmi prisilietimai prie žmonių veidų buvo tikrai nedrąsūs, atrodė, kad gal nežinosiu, kaip ką daryti, bet šalia visada būdavo dėstytojos, kurios patardavo, pagelbėdavo, jei kildavo klausimų. Na, o išėjusi dirbti savarankiškai viskas susidėliojo taip, kaip ir turėjo. Su kiekviena darbo diena pasitikėjimas tuo, ką darau auga, o svarbiausia – klientai išeina patenkinti, atsiliepia teigiamai ir tas dar labiau skatina stengtis ir judėti pirmyn.


Šiuo metu kuriu grožį savo kabinete. Atlieku įvairias veido odos priežiūros procedūras bei kobido masažą, kurio taip pat išmokau ISPADO akademijoje.


Mėgaujuosi tuo, ką darau, todėl net negalėčiau to pavadinti darbu. Man tai tarsi terapija, savotiška savirealizacijos išraiška. Na ir mano prieš tai įgyta patirtis marketingo ir komunikacijos srityje šiame darbe taip pat labai pasitarnauja, todėl visiškai nesigailiu nei vienu savo sprendimu.

Todėl visiems, kurie svarsto, bet dvejoja, nedrįsta, galėčiau pasakyti tik viena – nestabdykite savęs! Kuo greičiau išdrįsite, tuo greičiau pajausite saldžius šių mokslų vaisius. To visiems dvejojantiems ir linkiu. 😉

Jei turite klausimų, galite drąsiai su manimi susisiekti!

Mano kontaktai:
Facebook: https://www.facebook.com/kosmetikeodeta/
Instagram: kosmetike_odeta
Tel nr. +37065755489

Linkėjimai,
Odeta

Odeta baigė kosmetiko profesinės modulinės mokymų programos modulį „Veido odos priežiūra”. Daugiau apie mokymus SKAITYTI ČIA.