Registruotis

Abdominalinė plastika su vidaus organų korekcija

Abdominalinė plastika – tai kitoks, kompleksiškesnis požiūris į figūros ir silueto korekciją. Abdominalinės plastikos efektas paremtas žarnyno motorinės funkcijos stimuliavimu ir reguliavimu, disbakteriozės korekcija, pooperacinių žaizdų regeneracijos stimuliavimu, silueto modeliavimu, pilvo apimčių sumažėjimu, odos tonizavimu ir veido spalvos pagerinimu.

 

„Vapsvos“ talijos fenomenas – tai procesas, kuris priklauso nuo daugelio priežasčių:

  1. Nugaros raumenų spazmai iššaukia pilvo atsikišimą į priekį, abdominalinių raumenų įsitempimą, todėl abdominalinė plastika prasideda nuo blokų nuėmimo stuburo srityje.
  2.  Pilvo srityje turi būti atitinkamas slėgis, priklausantis nuo diafragmos, plaučių darbo, kurie palaiko pilvo vidaus organus savo vietose ir padeda stuburui išlaikyti teisingą laikyseną. Esant diafragmos darbo sutrikimams, netaisyklingam kvėpavimui pakyla slėgis pilvo ertmėje ir kaip pasekmė – silpna tarpaudininių skysčių cirkuliacija, kas priveda prie sąstingio, „nuovargio toksinų“ kaupimosi, blogos žarnyno veiklos, tulžies pūslės atonijos, o viso to  rezultatas – atsikišęs pilvas. Аbdominalinė plastika su vidaus organų korekcija sumažina slėgį pilvo ertmėje. Vidaus organų korekcija vyksta minkštai, fiziologiškai, ne per prievartą, tai yra tiek, kiek reikalaujama pagal normas.

 

Pilvo ertmės organų disfunkcija:

  • Viršutinė dalis –kepenų, tulžies pūslės, skrandžio, kasos disfunkcija
  • Vidurinė dalis – storojo ir plonojo žarnyno disfunkcija
  • Apatinė dalis – hormonaliniai pažeidimai.

 

Adbominalinės plastikos procedūra leidžia ne tik diagnozuoti šiuos pakitimus, bet juos ir  išspręsti: pagerinti tulžies išskyrimą bei sekreciją, žarnyno motoriką, skrandžio darbą, normalizuoti virškinimo procesą ir, be abejo, paveikti mažojo dubens organus, pakoreguojant hormonalinį foną individualiai parinktais eterinių aliejų mišiniais, turinčiais visus būtinus biologiškai aktyvius komponentus.

  1. Talijos šoninės pusės –  tai inkstų darbo rodiklis. Dirbant su urogenitalinėmis programomis abdominalinėje plastikoje, mes procedūrą galime užbaigti tarsi išskobdami skulptūroje ploną, sveiką taliją.
  2. Nelieka užmiršti ir hormonai bei streso medžiagos, formuojantys perteklinį riebalinį sluoksnį, kuris „saugo“ nuo išorės problemų. Dėl šios priežasties procedūra užtvirtinama antistresine programa.

 

MOKYMŲ INFORMACIJA
Dėstytoja Larisa Kaibirova
Trukmė 3 dienos (30 ak. val.)
Laikas (preliminarus) 10:00-17:00
Kaina 350 Eur

Mokymai vyksta rusų kalba. Jeigu reikalingas vertėjas į lietuvių kalbą, registruojantis paminėkite.

Tiksli mokymų vieta ir patikslintas laikas pranešamas užsiregistravusiems ir patvirtintiems mokymų dalyviams likus 5-7 dienoms iki mokymų pradžios.

Baigus kursus išduodamas sertifikatas anglų kalba. Mokymų valandos neskirtos licenzijavimui. Mokymai nesuteikia masažuotojo profesijos ar kvalifikacijos.

Trukmė: 30 ak. val.