Registruotis

Estetinis veido teipavimas

Estetinis veido teipavimas – tai metodas, kurio pagalba modeliuojame veido ovalą, pageriname limfos nutekėjimą ir drenažą. Teipo pagalba sumažinamos veido raukšlės, atpalaiduojami raumenys, suteikiamas liftingo efektas.

Eiga:

Skruostai. Pradedame nuo burnos gleivinės drenavimo, tada raumenų tonuso modeliavimas. Aktyvavus levatorius sumažėjo nosies-lupų raukšlelė, modeliuojant labiau išryškinami skruostai. Atpalaidavus depresorius smakras atpalaiduojamas, burnos kampučiai pasikelia aukštyn. Aktyvuojant  nosies nugarėlės raumenis – nosies galiukas pakyla.

Kakta. Mokymų metu išmoksite  atpalaiduoti pakaušinio kaktos raumens kaktinį pilvelį ir tonizuoti pakaušinį, pašalinti fibrozę, atkurti ir suaktyvinti odą, pašalinti raukšleles. Išmoksite teisingai uždėti teipus.

Padirbus su raumenimis, reikia palengvinti jų darbą – sanuoti poodinį riebalinį audinį, tokiu būdu formuoti veido ovalą, atlikti limfos drenažą.

Dirbsite su kaklo raumenų fascijomis ir kramtomaisiais raumenimis,  atliksite galingą limfodrenažą ir pašalinsite raumenų įtampą. Išmoksite atpalaiduoti žiedinį burnos raumenį – panaikinsite ir išlyginsite raukšles aplink burną.

Išmoksite padirbėti su akiduobės siūlėmis ir pagerinsite ašarų nutekėjimą į ašarinį nosies kanalą. Taip sumažės paakių (ašarų latakų) raukšlės. Pakėlus antakius, išlyginsite antakio sutraukiamajį raumenį (corrugator), atsipalaidauosite piramidinį raumenį.

 

MOKYMŲ INFORMACIJA
Dėstytojas Larisa Kaibirova
Trukmė 2 dienos (20 ak. val.)
Laikas (preliminarus) 10:00-17:00
Kaina 320 Eur

Tiksli mokymų vieta ir patikslintas laikas pranešamas užsiregistravusiems ir patvirtintiems mokymų dalyviams likus 5-7 dienoms iki mokymų pradžios.

Baigus kursus išduodamas sertifikatas. Mokymų valandos neskirtos licenzijavimui. Mokymai nesuteikia masažuotojo profesijos ar kvalifikacijos.

Trukmė: 20 ak. val.