Registruotis

Anticeliulitinis viso kūno masažas + liekninantis druskų įvyniojimas

massage11

Tai plataus poveikio anticeliulitinė masažo technika, užbaigiama liekninančiu įvyniojimu su safyro druskomis.

Tai ne tik masažas, naudojant riebalus skaidančias kosmetines priemones ir įvyniojimus, tai smūgis celiulitui tiesiai į dešimtuką. Tai intelektuali įvairių lygių masažo sistema, leidžianti išspręsti pačias sudėtingiausias kūno korekcijos problemas.

Masažo procedūra susideda iš:

1. Diafragmos – limfinės sistemos masažas. Diafragma – pagrindinis raumuo (kvėpavimo raumuo), stimuliuojantis limfos tekėjimą ir reguliuojantis jos tekėjimo greitį limfiniais indais. Didžioji klientų dalis kvėpuoja arba mišriu būdu arba krūtine, taip kvėpuojant diafragma įtraukiama tik dalinai. Dėl to šlakų pašalinimas iš organizmo vyksta labai lėtai.

2. Statiškas limfodrenažinis masažas – limfinės sistemos aktyvavimo pratęsimas. Meistras dirba su lokaliais limfmazgiais, supančiais probleminę vietą, pavyzdžiui, pilvo. Atliekami taškiniai aukšto dažnio vibraciniai judesiai rankomis (apie 70 vibracinių judesių per sekundę). Vibracija labai gerai stimuliuoja limfinius mazgus netgi per dideles riebalines sankaupas. Limfinis mazgas išvalomas ir yra pasiruošęs filtruoti naujai atitekančią limfą. Po to meistras atlieka statišką spaudimą tam tikrai raumenų grupei probleminėje vietoje, o klientas tuo pat metu atlieka kvėpavimo praktiką – sulaiko kvėpavimą kartu su spaudimu. Tokiu būdu probleminėje vietoje metabolizmo procesai pagreitinami per 5 – 7 sekundes. Probleminė zona ir audiniai joje sparčiai aprūpinami deguonimi, prasideda riebalų deginimo procesas.

3. Limfodrenažinis masažas – meistras atlieka lengvą tos pačios probleminės vietos limfodrenažinį masažą. Šiuo atveju taikoma masažo metodika turi labai naudingą privalumą: kliento galūnė yra pakelta, kas greitina limfos tekėjimą, o taip pat masažo judesiai atliekami vienu metu iš visų pusių.

4. Audinių masažas – masažas tęsiamas toje pačioje probleminėje vietoje, labai svarbi užduotis – dirbti su audiniu odos ir poodinio riebalo lygmenyje, neliečiant raumens, padidinti audinio temperatūrą, išskaidyti fibrozinius sukietėjimus nepažeidžiant limfotakos indų ir nepaliekant hematomų. Naudojami aktyvūs, greiti, smūgiuojamieji, išspaudžiamieji ir kiti masažo judesiai.

5. Limfodreanžinis ir atpalaiduojantis masažas. Leidžia iš probleminės zonos pašalinti metabolizmo produktus, nuraminti audinį.

6. Liekninantis druskų įvyniojimas. Įvyniojimo metu paskatinamas toksinų, susikaupusių kūne, pašalinimas. Tai itin veiksmingas būdas ilgam sumažinti kūno apimtis, išvalyti ir detoksikuoti organizmą. Elastiniai tvarsčiai vyniojami kūno probleminės vietose ir veikia kaip didelis kompresas, šalinantis toksinus aplink riebalų ląsteles. Įvyniojimo dėka stangrinama oda, sumažinamos kojų, pilvo ir talijos apimtys. Įvyniojimo metu naudojamos GEMOLOGY safyro stangrinančios ir liekninančios druskos, kurių sudėtyje gausy geležies iš safyro mineralo, skatinančio kolageno sintezę ir stangrinančio odą, bei kedro kuris drenuoja ir šalina toksinus. Eterinių aliejų dėka atliekama detoksikacija, drenažas, kūnas stangrėja, mažinamos apimtys. Tinka visiems odos tipams.

Geriausiam efektui pasiūlomos priemonės naudoti namuose ir procedūrų kursas – 6 kartai, 2 kartus per savaitę.

 

 

Procedūros trukmė 90 min kaina 70 Eur; 


Būtina išankstinė registracija: 8 686 34772, arba info@ispado.lt

Laukiame Jūsų ISPADO masažo kabinete Kaune, adresu: Raguvos g. 4.logo_health-and-beauty-therapy-by-ispado