Registruotis

Galvos ir rankų masažas

Antistresinį ir profilaktinį poveikį turintis masažas yra aktualus, ir daugeliui reikalingas efektyvus pagalbos būdas. Stresas neigiamai veikia fizinę ir psichinę žmogaus būklę, kuris yra daugelio kasdienybės dalis. Galvos odoje yra daug nervų galūnių, todėl galvos skausmas gali būti  streso ar emocinės įtampos poveikio pasekmė. Šio masažo metu, taikant taškinio masažo judesius, šalinama įtampą, tad Jūsų klientai puikiai atsipalaiduos po įtemptos dienos. Judesių dėka pagerinama kraujo apytaką odoje ir galvos raumenyse, ko pasekoje mažėja lėtiniai galvos skausmai, pagerėja miego kokybė, darbingumas.

Rankų masažas aktualus daugeliui, nes tai kiekvieno mūsų naudojamas svarbus „įrankis“, dėl pastovių smulkių judesių (pvz. darbo su „pelyte“) atsiranda raumenų disbalansas, o tai dažnai būna epikondilito, tunelinio riešo kanalo sindromo priežastis, atsižvelgiant į tai, šis masažas galėtų tapti puikia profilaktine priemone kiekvienam esančiam rizikos grupėje (ofiso darbuotojams ir pan.).

Šie praktiniai mokymai skirti masažuotojams, kosmetologams ir spa specialistams. Masažas gali būti atliekamas kaip atskira paslauga ar galimas papildymas prie jau atliekamų veido ar kūno procedūrų. Taip pat, mokymai gali sudominti kirpėjus, kadangi tai sausa masažo technika ir gali būti atliekama sėdint. Aktualu, nes galvos masažas yra efektyvus esant plaukų slinkimui, pleiskanojimui bei gerina plaukų augimą.  Naudinga, nes kai kuriuos išmoktus judesių derinius galėsite pritaikyti kaip pagalbą sau t.y. atlikti savimasažą po aktyvios dienos su savo klientais.  Šie mokymai gali būti naudingi ir įdomūs ne tik profesionalams, bet ir norintiems išmokti kaip tikslingai palepinti savo artimuosius po sunkios darbo dienos.
Baigus išduodamas Ispado sertifikatas.

Trukmė: 10 ak. val.

Dėstytoja: Kristina Bružė

 

Sužinok, artimiausias mokymų datas ČIA.

Sužinokite pirmieji apie kitus artėjančius ISPADO mokymus, užsiprenumeruokite naujienlaiškį – SPAUSTI ČIA .

Trukmė: 1 diena