Registruotis

massage7_standard

 Karališkoji Havajų gydymo praktika ir tikrieji Lomi-Lomi Nui troškimai. Kartais tai vadinama masažu, bet ne visai taip. Žinoma, jame yra masažo elementų, tačiau yra ir kažkas, kas nėra aptinkama įprastose saloninėse procedūrose kūnui.

Taigi, kas tai – Havajų gydymo Lomi-Lomi Nui praktika. Iš kur ji kilo ir kuo ji yra unikali?

Pagal pavadinimą mes suprantame, kad Havajai yra šios praktikos gimtinė. Čia žodis „Havajai“ tariamas labai švelniai per „H“ Havai. „HA-WAI-I“ – išmintis netgi pavadinime. Vertimas reiškia, kad „HA“ – reiškia kvėpavimą, „WAI“ – reiškia vandenį (judėjimas, tėkmė, nesustojimas ties kažkuo vienu, įskaitant ir kai kalbama apie sprendimo variantus), „I“ – didžiausias judėjimas, veiksmas visomis prasmėmis.

Tik prieš 20 metų, šią praktiką žmonijai perdavė Havajų genčių vyresnieji, matydami, kad žmonėms yra sunku šiuolaikiniame sparčiai besisukančiame pasaulyje su jo ligomis ir pasaulio šurmuliu. Havajiečiai asmenį laiko vientisu, o ne padalintu į rankas, kojas, nugarą, organus, psichiką ir pan. Ir, jų nuomone, sveikimas turėtų vykti visais lygmenimis. Lomi – Lomi Nui praktika yra viena iš nedaugelio pasaulyje, kuri leidžia tai padaryti.

 

Ką suteikia Lomi-Lomi Nui?

 

 • Kompleksinis poveikis (fizinis planas, emocinis, mintys ir judėjimas į priekį – vystymasis);
 • Gilus raumenų atpalaidavimas;
 • Išsilaisvinimas nuo emocinės ir fizinės įtampos (kartais kalbama apie blokus);
 • Leidžia „išvalyti“ emocinės atminties polius ir atminties ląsteles, galinčias sukelti ligas. Jei iš upės vagos pašalinsite kliūtis, dirbtinai sukurtas užtvankas ar šiukšles, vanduo tekės laisvai, čiurlendamas ir žaisdamas. Tas pats vyksta ir su mumis. Pašalinkite „užtvanką“ – spaudimą, įtampą, skausmus, stresą ir energijos bei sveikatos srautas atsikurs;
 • Geresnė nuotaika, energija, džiaugsmas, lengvumas;
 • Kūno pabudimas ir harmonija;
 • Padidina vidines jėgas;
 • Paleidžia turimus pagijimo ir atsijauninimo mechanizmus;
 • Didesnės harmonijos būsena;
 • Padeda atsigauti po ilgalaikės fizinės ir emocinės apkrovos ir streso;
 • Grožis ir kūno sveikata;
 • Energijos srauto atstatymas.

 

lomi-lomi-nui_26513602originallarge-4-3-800-93-0-4229-3102Kalbant apie efektyvumą ir kūno pokyčius, viena Lomi – Lomi Nui praktikos sesija yra lygi maždaug 10-12 klasikinio masažo procedūrų!

Būsenoje po Lomi-Lomi Nui paprasčiausiai neįmanoma pykti. Todėl santykiai su artimaisiais tampa darnesni.

Laisvė ir naujos 3D galimybės sąnariams – padidėjęs mobilumas ir naujos judėjimo trajektorijos. Išsamus darbas su pečių juosta (įskaitant pečių mentes) ir nugara, stiprus darbas su kojomis, rankas paleidžiam skrydžiui, o kaklas yra tiesiog laimingas! Net veidas, plaukai ir ausys, kiekvienas rankų ir kojų pirštas gaus dalį Lomi-Lomi Nui.

 

 

Kaip atliekama „Lomi-Lomi Nui“ sveikatinimo praktika?

Jūs gulite ant masažinio stalo, šviesa yra pritemdyta, Havajų muzika. Procedūra atliekama šiltu aliejumi. Įdomu tai, kad meistras visą laiką juda, taip išlaikydamas savo jėgas reikiamu lygiu ir gali dirbti tiek, kiek reikia jums.

Judesiai kūnu yra labai sklandūs, ilgi, gali būti įvairių tempų, priklausomai nuo jūsų būklės ir pageidavimo. Meistras dirba ne tik su delnu, bet su visa ranka nuo pirštų galų iki alkūnės. Be skausmo, be sukimų. Viskas harmoninga ir ramu, bet pakankamai galinga ir efektyvu. Pirmiausia dirbama su nugara ir kojomis, tada rankšluosčiu pridengtas asmuo apsiverčia. Pakaitomis dirbama su rankomis, kojomis, pilvu, veidu, kaklu, sąnariais. Seka nenustatoma iš anksto, viskas tampa aišku darbo metu. Visos intymios kūno dalys pridengtos rankšluosčiu.

Kai procedūra baigiama – meistras neskubina asmens greičiau susiruošti. Asmuo gali ramiai pagulėti ir mėgautis savo nauja būsena, kiekvienos ląstelės vibracija tiek laiko, kiek reikia.

Apskritai, Lomi-Lomi Nui visada vyksta skirtingai. Nebūna panašių procedūrų. Yra žingsniai ir judesiai, o pati procedūra yra unikali kiekvieną kartą. Tai gali būti nepamirštama dovana jūsų mylimiesiems ir artimiems žmonėms. Tiems, kurie nemėgsta aliejaus ant kūno, yra procedūrų versija per drabužius. Tai atliekama šiek tiek kitaip, tačiau poveikis nesumažėja.

 

Mokymo programoje:

 

 • Lomi Lomi-Lomi Nui – šventyklos masažas pagal Abraham Kawai‘i ir Susan Pa’iniu Floyd linijas;
 • Hula – Havajų šokio pagrindai kaip pagrindiniai judesiai aplink masažo stalą;
 • Havajų tempimas – savimasažo sistema, asmeninei paramai ir naudojimui Lomi metu;
 • Kahi Loa – energetinis masažas „Stichijos“;
 • Kalana Hula – meditacija judant;
 • Havajų gyvenimo filosofijos pagrindai – įstatymai, kurie yra taikomi masažo praktikoje.
 • Darbas masažo kabinete (procedūros atlikimas, principai ir sąlygos).

 

Mokymų trukmė: 4 dienos, režimas: nuo 07:00 iki 23:00. Viso 64 ak. val.

 

Dėstytojas: Svetlana Anoshina (Светлана Аношина) – sertifikuota mokyklos „KIAORA – International Center of Polynesian Bodywork Practice“ instruktorė. Ji studijavo pas Julian Rok, Susan Pa’iniu Floyd, Serge Kahili King ir Ed Kaiwi.