Registruotis

Hemolimfodrenažas

lymphatic-drainage

Hemolimfodrenažas – tai viena iš chiromasažo rūšių, kuri veikia veninę ir limfinę sistemas, o taip pat ne mažiau svarbią tarpląstelinio skysčio sistemą. Tai leidžia konkrečiai veikti kiekvieną sistemą, sprendžiant jos specifines problemas (venų išsiplėtimas, limfostazė, imuniteto susilpnėjimas, pažeistas audinių ir ląstelių maitinimas , patologinis odos išsausėjimas ir pan.).

Hemolimfodrenažinis masažas mažina celiulito požymius ir skatina lieknėjimo procesus. Po hemolimfodrenažo sustiprėja imunitetas, paskatinamas skysčių išsiskyrimas, suaktyvėja deguonies pasisavinimo audiniuose procesai, susireguliuoja kraujospūdis. Pulsuojantys, banguojantys, lėti judesiai puikiai imituoja ir kraujo pulsavimą ir raumenų susitraukimą. Daugybė variacijų neleidžia priprasti prie judesių, todėl poveikis nervų sistemai visada būna šimtaprocentinis.

 Masažo poveikis: puikiai atpalaiduoja ir teigiamai veikia vidinę būseną. Hemolimfodrenažinis masažas padeda surinkti susikaupusius skysčius, pašalina toksinus, skatina limfos tėkmę ir pakelia organizmo tonusą. Jo metu itin veiksmingai dailinamos kūno linijos, mažinamas celiulitas, skatinami gijimo, odos atsinaujinimo procesai, malšinami raumenų skausmai, mažinamas kojų sunkumas. Masažas itin puikiai padeda esant sportinėms traumoms.

Šios metodikos išskirtinumas tame, kad specifinis poveikis daromas ne tik limfinei sistemai, bet ir veninei, o tuo pačiu vienam iš pačių svarbiausių skysčių – intersticialiniam. Šis metodas leidžia tiksliau paveikti kiekvieną sistemą, sprendžiant specifines problemas (varikozė, limfostazė, imuniteto susilpnėjimas, ląstelių ir audinių maitinimo sutrikimai, patologinis sausumas ir t.t). Norint gauti maksimalų rezultatą, naudojami įvairūs masažiniai judesiai, pagerinantys limfos tekėjimą ir veninės kraujotakos atitekėjimą. Naudojamas bioosmotinis kūno bei veido įvyniojimas leidžia pagerinti tarpląstelio skysčio reabsorbaciją, sustiprinti įsiskverbimą aktyvių kosmetinių ar gydomųjų priemonių ingredientų per epidermį. Po limfodrenažio masažo sustiprėja imunitetas, pagerėja diurezė, geriau pasišalina skilimo produktai.

Hemolimfodrenažas yra privalomas:

  1. Žmonėms norintiems valytis organizmą;
  2. Žmonėms su silpnu imunitetu;
  3. Hipertonijos gydymui.

Išduodamas tarptautinis MAGISTRA massage school sertifikatas angl. k.

magistra-school-sertifikatas

Jei turite klausimų:

PAPILDOMA INFORMACIJA TEIKIAMA:

mokymai@ispado.lt/ 8612 53998

Trukmė: 30 ak. val.