Registruotis

Japoniškas veido masažas KORUGI

KORUGI – unikali japoniška veidą modeliuojanti technika. Tai visiškai naujas prisilietimas prie estetinės neinvazinės amžiaus pokyčių korekcijos!

Norėdami atitolinti senėjimo požymius griebiamės pačių įvariausių priemonių – veido procedūros, mankštos, injekcijos ar net plastinės operacijos. Unikali veido rekonstravimo technika KORUGI (arba dar vadinama KOGAO) – yra visiškai naujas požiūris į estetinę neinvazinę su amžiumi susijusių pokyčių korekciją. Šis darbo su žmogaus veidu metodas yra labai gerai žinomas ne tik jo tėvynėje, bet ir užsienyje.

Su amžiumi veido oda tampa suglebusi ir ne tik todėl, kad veido raumenys silpnėja, o kolageno ir elastino gamyba mažėja. Yra dar viena priežastis, lemianti senėjimą – veido kaulinio audinio nykimas. Dėl to veido ovalas tampa mažiau ryškus, pradeda nykti mikštuosius audinius palaikantis kaukolės karkasas ir gravitacijos paveikti skruostai ir smakras suglemba, atsiranda vizualus veido mikštųjų audinių perteklius.

Tačiau masažo terapeutai Pietų Korėjoje pasiekė puikių rezultatų bandydami išspręsti šią problemą. Jie sukūrė specialią veido masažo techniką, kuri padeda atkurti kaukolės kaulų pradinę formą ir pagerinti palaikyti veido mikrocirkuliaciją. Šiai technikai buvo suteiktas vardas KORUGI.

Senstant mūsų kaulų audinyje suaktyvėja osteoklastai. Tai kaulų ląstelės, kurios ardo kaulinį audinį. KORUGI metodo pagrindinis tikslas yra veido kaulų retėjimo profilaktika, kuri yra viena iš pagrindinių su amžiumi susijusių kaukolės pokyčių priežasčių, dėl kurios pasikeičia veido kontūrai.

Masažas susideda iš tikslingų, pasikartojančių ir ritmingų spaudžiamųjų judesių delnais ir krumpliais, kurie per minkštuosiuos veido audinius perduodami iki kaulo. Priešingai plačiau paplitusiai nuomonei, šios technikos metu daugiausia dėmesio skiriama veido raumenims ir veido kaulams, o ne pačiai odai. Tokie judesiai pagerina nervinio impulso plitimo greitį, taip pagerindami kraujo apytaką ir smegenų mitybą. Sukeliamas Piezo elektrinis efektas, kuris stimuliuoja osteoblastų (kaulų ląstelių, atsakingų už kaulinio audinio gamybą) aktyvumą, skatina mikštųjų audinių regeneraciją. Ko pasekoje padidinamas veido mikštųjų audinių tonusas, veidui suteikiamas liftingo efektas, atsatomas elastingumas, koreguojama veido asimetrija. Visa tai sukuria smulkaus veido efektą, kuris azijiečiams asocijuojasi su jaunyste ir patrauklumu.

KORUGI masažo efektyvumas užtikrinamas išskirtine užbaigimo procedūra – veido oda pamaitinama ir atstatomas jos elastingumas su veikliosiomis medžiagomis praturtinta veido kauke, kuri yra užfiksuojama specialiu veido bandažu. Veido kontūrai ir minkštieji audiniai sutvirtinami medicininiu bintu, kas užtikrina ilgesnį masažo poveikį ir leidžia išvysti procedūros naudą ir veiksmingumą iš karto.

Skirtingai nuo daugelio kitų masažų, KORUGI masažas neturi skausmingų judesių. Tam nereikia specialių, ypatingų įtaisų ar kitokios įrangos. Procesas yra paprastas ir aiškus, todėl jis yra mėgstamas daugelio technikos šalininkų. Be to, pasiekti rezultatų nereikalauja labai daug laiko, efektas paprastai matomas labai greitai – jau po vieno seanso! Be to, masažo iššaukti procesai vyksta ir toliau, kurių dėka teigiamas efektas stiprėja ir pabaigus masažo kursą, o rezultas išlieka ilgam.

Korugi masažo naudos:

  • Smulkesnis veidas ir pakelti skruostai
  • Jaunesnė veido išvaizda
  • Pagerinta mikrocirkuliacija
  • Atpalaiduoti veido raumenys
  • Limfinis drenažas
  • Sudrėkinta oda
  • Tvirtesnė oda
  • Spindesys
  • Švelnesnė oda

 

Mokymų trukmė: 2 dienos, 20 ak. val.

Masažo technikos ekspertė – Marina Eremeeva.

 

Sužinok, artimiausias mokymų datas ČIA.

Sužinokite pirmieji apie kitus artėjančius ISPADO mokymus, užsiprenumeruokite naujienlaiškį – SPAUSTI ČIA .

Trukmė: 20 ak. val.