Registruotis

Jauninantis veido masažas „Kamala“

„Kamala“ – sanskrito kalboje reiškia „Lotosas“. Ši masažo technika yra pagrindas, atliekant ajurvedinę jauninimo programą „Rasajana“. Žmogaus veidas ir galva asocijuojasi su lotoso žiedu, stuburo viršutinė dalis – su stiebu, rankos – tai lapai, apatinė stuburo dalis, žemiau 7 slankstelio ir kojos – lotoso šaknys. Norint, kad „gėlė“ būtų nuostabi, nepaisant streso ir prastos ekosistemos, svarbu, kad „kitos augalo dalys“ efektyviai funkcionuotų. Žmogaus veidas, atliekant šią veido masažo techniką, neišskiriamas kaip atskira kūno vieta, tai kaip sudėtinė organizmo dalis. Taigi, prieš pradedant dirbti veido srityje, specialistas, visų pirma turi atpalaiduoti kaklo, pečių juostos, rankų raumenis. Taip pagerinama kraujo ir limfos cirkuliacija, ypač – galvos ir veido srityje.

Technika atliekama atsižvelgiant į specifines judesių charakteristikas būdingas šiam masažui. Daugelis masažo linijų prasideda skersaruožiuose raumenyse ir tęsiasi mimikos raumenų link. Masažo gylis ir stiprumas priklauso nuo masažuojamos vietos ir keičiasi priklausomai nuo konkrečios raumenyno būsenos. Specialistui būtina plastika, kintantis judesių gilumas ir stiprumas.  Nuo to, kaip kaip specialistas geba varijuoti savo kūnu (nuo stiprių judesių iki švelnaus prisilietimo),visa tai turi atsispindėti vieno judesio atlikime.

Metodiką sudaro 3 dalys:

  • Įžanginė dalis, skirta skersaruožių kaklo, pečių juostos ir rankų raumenų įtampai mažinti. Judesiai atliekami be aliejaus, pakaitiniais judesiais, lengvai spaudžiant plaštakos delnine dalimi. Iš pradžių iš viršaus žemyn, po to poveikio vektorius keičiamas išilgai, tempiant raumenį ar raumenų grupę.
  • Pagrindinė  dalis – masažuojama veido sritis, naudojant aliejų.
  • Veikiami aktyvūs taškai (marmos).

 Masažo efektyvumas matomas  jau po pirmo seanso:

  • akivaizdus estetinis veido būklės pagerėjimas
  • limfotakos pagerinimas (sumažėjęs patinimas, paburkimas)
  • pagerėjusi veido odos spalva
  • „lifting“ efektas (veido ovalo formavimas)
  • psichoemocinės būklės korekcija (arterinio kraujo spaudimo sumažėjimas, pagerėja nuotaika, emocinė būsena)
  • pagerėja savijauta, nuotaika, aktyvumas ( testuojant  pagal Spilbergo ir Liuterio skalę)

Masažas atliekamas 40 min. Rekomenduojama masažą atlikti 2-3 kartus per savaitę, 4 savaites iš eilės. Kartą per savaitę rekomenduojama atlikti šį masažą po ajurvedinio masažo kūnui – Abjanga ar Viša.

Baigus išduodamas tarptautinis sertifikatas.

Trukmė: 2dienos (20 ak. val.)

Dėstytojas: Andrey Syrchenko/Maskva

Trukmė: 20 ak. val.