Registruotis

KOBIDO veido masažas su „dangiškaisiais diskais“

Kobido technika su pusbrangiais akmenimis pradedantiesiems ir pažengusiems

kobido

Kas yra japonų Kobido masažas?

Kobido – tai senovės menas, ir tokiu jis išliko šimtmečius. Kobido – techniškai pažangiausia veido masažo forma Japonijoje. Kobido meno įsisavinimas reikalauja specialaus mokymo ir daugybės praktikos metų.

Masaže yra daugiau nei 100 judesių, kai kurie iš jų yra klasikiniai, kiti – unikalūs ir išskirtinai būdingi tik Kobido. Kobido masažo judesių įvairovė leidžia sukurti individualizuotą priežiūros protokolą, naudojant vieną ar kitą metodą, priklausomai nuo išsikeltos užduoties. Pavyzdžiui, vibraciniai judesiai su greitu rankos ir pirštų „drebinimu“, paprastai yra naudojami siekiant sumažinti raumenų įtampą, taip pat išlaisvinti toksinus iš limfinės sistemos.

Kobido filosofija grindžiama tuo, kad grožis atspindi bendrą mūsų sveikatos būklę. Todėl japonų veido masažo metodų universalumas skirtas atkurti visišką organizmo harmoniją ir pusiausvyrą. Kobido pagrindas, kurį nustatė du pirmieji Anma meistrai, išliko nepakitęs šimtmečius, tačiau tuo pačiu metu pati technika nuolat tobulinama ir pritaikoma prie naujų realijų.

Istorinis Kobido unikalumas

Kobido veido masažas taip pat žinomas kaip Japonų imperatorių masažas. Ši technika pradeda savo istoriją 1472 m., kai du geriausi Anma, senovės japonų masažo meistrai, sujungė savo žinias viena kryptimi.

Tai tikrai išskirtinė masažo technika, kuri europiečiams tapo prieinama tik pastaraisiais metais. Prieš tai daugiau nei 500 metų paslaptis buvo griežtai saugoma ir pirminių žinių saugotojai perduodavo tai tik siauram įpėdinių ratui. Pati procedūra buvo prieinama Japonijos imperatoriams, jų šeimoms ir artimiesiems, buvo išskirtinai turtingų žmonių privilegija.

 Kas jus moko?

 kobido2Marina Eremeeva / Maskva – gydytoja, estetinė kosmetologė, turinti 18 metų patirtį. Viena pirmųjų, visoje Rusijoje, tiesioginių daktaro Shogo Mochizuki pasekėjų. Vedanti Kobido masažo mokymus nuo 2008m.

 

Kobido mokymo ypatumai.

Kobido veido masažas netoleruoja masažuotojo, kuris atlieka masažą, interpretacijų. Per šimtmečius buvo išsaugotas pirminis stilius, kuris ne kartą įrodė savo veiksmingumą. Iki šiol yra daug mokyklų, kuriose ši technika perėjo per asmeninę autorių prizmę ir visiškai prarado savo pradinę reikšmę. ISPADO akedemijoje mokymus vedanti meistrė Marina Eremeeva labai gerbia tradicijas ir garantuoja, kad studentams bus perduoti istoriškai teisingi, neiškraipyti metodai.

 

Kam yra skirta ši programa?

Šie mokymai tinkami tiek pradedantiems savo pažintį su veido masažais, tiek jau pažengusiems. Kobido veido masažo kursas bus naudingas ir praktikuojantiems meistrams, kurie yra susipažinę su pagrindinėmis kosmetologijos ar veido masažo technikomis. Jei mokate kosmetinį, plastinį ir kitų tipų masažus, atliekate juos komerciniais pagrindais arba tiesiog savo draugams, bet neturite pakankamai ryškių akcentų, rekomenduojame rinktis Kobido masažo kursus.

Kobido įgūdžių nauda, masažuotojui – yra jos itin aukštas efektyvumas klientui, kurį lemia daugybė veiksnių. Tai ir aukštas individualių technikų kryptingumas, ir ypatinga filosofija, ir, žinoma, didelis pelnas iš Kobido masažo atliekamo klientams.

 

Kodėl verta mokytis Kobido?
kobido3

Pirma, efektyvumą lemia kiekvienam klientui parinktos individualios ir unikalios procedūros. Faktas yra tai, kad žinių apimtis apie tokio tipo masažą apima daugiau kaip 100 judesių, iš kurių patyręs meistras savarankiškai pasirenka tinkamus konkrečiam klientui. Metodo panaudojimas taip pat apima diagnostikos elementus, kurie įtakoja, meistro judesių pasirinkimą, jų intensyvumą ir poveikio trukmę.

Antra, Kobido masažas apima retą perkusinę techniką – vibracinius judesius su greitu rankos ir pirštų „drebinimu“. Jie yra naudojami siekiant sumažinti raumenų įtampą, taip pat išlaisvinti toksinus iš limfinės sistemos. Tai garantuoja kompleksinius masažo rezultatus – poveikį raumenų ir limfinėms sistemoms su giliu apdirbimu.

Galiausiai atsirandančios vibracijos susiduria su natūraliu viso kūno ląstelių rezonansu, kai meistras pasirenka tinkamą poveikio dažnį. Šis veiksnys atsispindi pačioje Kobido filosofijoje – grožis atspindi bendrą mūsų sveikatos būklę. Todėl japonų veido masažo metodų universalumas skirtas atkurti visišką organizmo harmoniją ir pusiausvyrą.

Klientai, kurie jaučia, kad masažas bus veiksmingas, sugrįš vėl ir vėl. Yra ne tiek daug masažuotojų, kurie moka istoriškai teisingas, ir dėl to efektyvias Kobido technikas. Todėl mokymai su Marina Eremeeva suteikia jums galimybę užsitikrinti populiarumą masažo rinkoje ir gerokai išplėsti klientų bazę.

 

Mokymų metu išsmoksite:

  • japonų sveikatos ir grožio sampratą;
  • masažo metodiką ir judesių techniką;
  • įvaldysite masažą „Dangiškais diskais“ – su pusbrangiais akmenimis, pagrįstu filosofiniu ir moksliniu akmenų energetiniu poveikiu žmogaus organizmui. Šis Kobido elementas naudojamas veido priežiūrai, turi ryškų atjauninimo poveikį, gerina mikrocirkuliaciją, koreguoja veido kontūrą, pagerina raumenų ir odos tonusą, išlygina paviršines raukšles, suvienodina veido odos spalvą. Be to, akmenų energetinės savybės turi ne tik vietinį, bet ir sisteminį poveikį organizmui, prisideda prie atsipalaidavimo, nervinės įtampos, streso, lėtinio nuovargio sumažinimo.

 

Sužinok, artimiausias mokymų datas ČIA.

Sužinokite pirmieji apie kitus artėjančius ISPADO mokymus, užsiprenumeruokite naujienlaiškį – SPAUSTI ČIA .

 

Trukmė: 20 ak. val.