Registruotis

Kombinuotas masažas su karštaisiais akmenimis ir vakuuminėmis taurėmis

Patys sudėtingiausi klientai masažuotojams, tai klientai, turintys gerai išvystytą raumenų masę ir išreikštą poodinį riebalinį audinį. Jie gali būti sportininkai ar biuro darbuotojai, kurie lankosi treniruoklių centruose ir prisižiūri save. Tokie žmonės siekia grožio per sportą ir sveikatą.

Tačiau užimtas grafikas, dažni skrydžiai, fizinės treniruotės sukelia atskirų raumenų grupių spazmus, kurie gali turėti įtakos širdies ir kraujagyslių sistemos funkcionavimui bei visam kūnui ir sumažinti darbingumą bei gyvenimo kokybę.

Todėl masažas tokiam klientui turėtų būti maksimaliai efektyvus.

Meistras, neatsižvelgiant į paros laiką, amžių, lytį, turi būti puikios formos, būti fiziškai stiprus, turėti žinių ir įgūdžių, kad galėtų greitai atstatyti, atpalaiduoti, nuslopinti skausmus, grąžinti normalią raumenų veiklą. Ne visada lengva tai pasiekti, kai susiduriame su didelės raumenų struktūros/masės klientu. Todėl specialiai šioms problemoms spręsti buvo sukurtas kombinuotas masažas (karštų akmenų masažas + vakuuminės taurės).

Masažas su karštais akmenimis, autorinė Larisos Kaibyrov‘os technika («Ысык-Таш массаж») yra naudojama mūsų praktikoje daugiau nei 15 metų, žymiai skiriasi nuo „Hot Stone” masažo (masažo karštais akmenimis), nes sukūrė ir naudojo specialius, originalius minkymo metodus, giluminį drenažą. Ši technika leidžia jums sušildyti raumenis, juos atsipalaiduoti, kokybiškai išminkyti, naudojant metodus, skirtingus, nei naudojami klasikiniame masaže, tam kad atstatyti funkcinę veiklą ir pašalinti psichoemocinę įtampą. Tuo pačiu išsaugant masažuotojo jėgas, pratęsiant darbingumą daugeliui metų. Akmenų poveikis pasireiškia tiek lokaliai, tiek dinamiškai visiems žmogaus kūno sluoksniams ir struktūromis.

Parengtos metodinės priemonės, buvo patvirtintos Kirgizijos Medicinos Akademijos. 2004 metais, straipsnis „YSYK-Taš masažas” («Ысык-Таш массаж») (masažas karštais akmenimis), buvo publikuotas Valstybinės Kirgizijos Medicinos Akademijos mokslinių darbų rinkinyje.

Dirbdami su didelės raumenų struktūros/masės klientais, ne visada greitai pasiekiame pageidaujamą rezultatą atlikdami masažą karštais akmenimis, gilų minkymą, naudodami postizometrinį raumenų atpalaidavimą ir kitus manualinius metodus.

Mes suderinome vakuuminių taurių panaudojimą po gero sušildymo akmenimis ir gilaus minkymo, tai padėjo lengvai ir paprastai pašalinti gilius spazmus, beveik visiškai pašalino skausmo sindromą, tuo pat metu išvengiant trinties ir mėlynių susidarymo po taurių panaudojimo, o tai yra estetiškai svarbu.

Kombinuotojo masažo privalumai (karštų akmenų masažas + vakuuminės taurės):

 • masažas taurėmis tampa efektyvesnis ir neskausmingas;
 • greitas, gilus stambių raumenų grupių atpalaidavimas;
 • trigerinių taškų įtampos pašalinimas;
 • greitas skausmo sindromo valdymas;
 • gerokai pagerėja mikrocirkuliacija, pasireiškianti monotonine hiperemija (однотонной гиперемией);
 • gilus visų kūno sluoksnių sušildymas;
 • geras limfodrenažinis poveikis;
 • medžiagų apykaitos procesų gerinimas, gali būti naudojamas norint patobulinti kūno linijas;
 • padidėjęs vandens ir elektrolitų metabolizmas
 • padidėjusio diurezės (диуреза) pasekmė;
 • Detoksikacija, dėl specialių minkymo ir išspaudimo būdų;
 • atstatoma psichoemocinė būklė; nes masažas atliekamas ramiu smegenų alfa ritmu, limfos srauto ritmu ir toniniu raumenų susitraukimu. Naudojama muzika ir eteriniai aliejai, kurie padeda giliai atsipalaiduoti ir atsigauti;
 • poveikis yra gilus, bet neskausmingas, tai yra be papildomos naštos CNS (centrinei nervų sistemai);
 • dėl šio masažo žymiai padidėja medžiagų apykaitos procesai poodiniame riebaliniame audinyje, tai padeda koreguoti kūno linijas;
 • Masažas nereikalauja didelių fizinių jėgų, tad specialistui nereik papildomų pastangų! Padidinamas masažisto darbo veiksmingumas.

Ši technika puikiai integruojama į bet kurią SPA centre esančią programą, papildydama ir prailgindama efektą. SPA procedūros yra ne tik malonios, bet ir efektyvesnės.

Sėkmingai išbandyta ir naudojama sporto klubuose, taip pat terapiniuose ir sveikatingumo masažo kabinetuose.

„Didieji klientai” tampa mūsų mylimi ir dėkingi pasekėjai.

Mokymų trukmė: 3 dienos (30 ak. val)

Išduodamas tarptautinis sertifikatas anglų k.

 

Trukmė: 30 ak. val.