Registruotis

Kontaktinė neuroplastika

Kontaktinė neuroplastika – kontaktinė technika, skirta pašalinti lėtinį stresą, įtampą, potrauminius išgyvenimus, stiprias nuoskaudas, psichoemocinius pergyvenimus. Leidžia pašalinti gilius raumenų spazmus, kuriuos sukelia sudėtingi gilūs išgyvenimai, padeda pašalinti galvos skausmus, skausmus kakle, nugaroje, gelbsti nemigos, lėtinio nuovargio atveju, apsaugo nuo ankstyvo veido senėjimo bei pokyčių intrakranijiniame spaudime ir akispūdžio slėgyje. Atstato vidinę pusiausvyrą, suteikia gilų atsipalaidavimą ir gyvybinės energijos srautą.neuroplastika

 

Apie metodiką. Pagrindiniai klausimai.

Kas tai yra?

Kontaktinė neuroplastika yra universali kontaktinė kvėpavimo technika. Ši technika apima pakankamai paprastą masažinį poveikį tam tikrose galvos, veido, kaklo ir pečių juostos srityse (atliekama per drabužius) ir kvėpavimo – vokalinius metodus. Poveikis atliekamas tam tikra spaudimo jėga ir judesio nukreipimu.

Kur naudojama? Ir kokie rezultatai?

Šis metodas leidžia atblokuoti energiją, sumažinti psichosomatinio pobūdžio įtampą ir skausmus, susijusius su užspaustais neigiamais išgyvenimais (pyktis, nuoskauda, sielos skausmas), lėtiniu stresu. Padeda atsikratyti praeities kaltės jausmo, nuolatinio nerimo dėl ateities. Po 3-5 sesijų matomi apčiuopiamai rezultatai, juntamas palengvėjimo jausmas, susilpnėja arba visiškai išnyksta įtempti galvos skausmai, mažina padidėjusį intrakranijinį spaudimą ir akispūdį, sumažėja arba išnyksta nugaros skausmai, miego sutrikimai, subjektyviai padidinama gyvybinė energija ir pagerinama psichoemocinė būsena. Gali būti naudojama kaip atskira anti-streso programa, tiek kartu kombinuotų atstatančių kūno ir veido masažų praktikoje, SPA procedūrose.

Reikalavimai ir kvalifikacija reikalingi mokymams.

Ši technika yra sukurta kaip universalus kontaktinis metodas, kuris nereikalauja specialių anatomijos, fiziologijos ir psichologijos žinių. Norint mokytis kontaktinės neuroplastikos, jums nereikia specialaus išsilavinimo ir darbo patirties. Šis metodas yra greitosios pagalbos metodas, leidžiantis pašalinti postresinę įtampą, kurį galima naudoti tiek savo artimiesiems ir draugams (įskaitant vaikus ir vyresnio amžiaus žmones), tiek kaip profesionalią masažo paslaugą, spa salonuose, grožio salonuose, reabilitacijos ir sveikatos centruose.

Mokymų formatas.

Kontaktinės neuroplastikos mokymas trunka 3 dienas. Mokymas apima teorinę dalį ir praktinių įgūdžių ugdymą. Baigus mokymą, išduodamas metodinis vadovas su technikos aprašymu ir rekomendacijomis, taip pat pažymėjimas, patvirtinantis, kad yra baigti mokymai ir mokama taikyti šią techniką. Mokymus gali atlikti metodologijos autoriai arba patvirtinti mokytojai, turintys specialų mokytojo pažymėjimą iš metodologijos autorių.

Kuo skiriasi nuo kitų kontaktinio poveikio metodikų (TOT ir MASAŽO)?

Kontaktinė neuroplastika turi keletą esminių skirtumų iš išoriškai panašių į kūną orientuotų terapijos ir masažo metodų. Skirtingai nei TOT, kontaktinė neuroplastika nenumato ir nedraudžia psichoterapijos (nesant aukštesnio psichologinio išsilavinimo) – žodinis paciento traumos praeities vaizdų tyrimo. Su kylančiais kliento emociniais išgyvenimais dirbama naudojant specialias kvėpavimo ir garso technikas. Skirtingai nei profesionalus masažas, kontaktinė neuroplastika nenaudoja taškinio poveikio į kliento kūną, remiantis anatomijos ir fiziologijos žiniomis, bet tik dirbama su tam tikromis topografiškai apibūdintomis galvos ir viršutinės juostos zonomis.

n2

Baigus išduodamas tarptautinis sertifikatas.

Trukmė: 30 ak. val.