Registruotis

Kūno giliųjų audinių masažas „VERETENO“

„VERETENO“ – tai metodika, leidžianti pasiekti organizmo audinių atsistatymą, figūros korekciją per emocinę, fascialinę harmonizaciją ir kinezio-limfodrenažą.

Giliųjų audinių masažas „VERETENO“ – tai šiuolaikinių technologijų derinys:

 • naudojamas kineziologijos, osteopatijos, postizometrinės, giliųjų audinių švelniosios manualinės technikos,
 • fascialinių struktūrų, kraujagyslių atlaisvinimas,
 • mitybos, drenažo, biohidraulikos atstatymas,
 • po kurso stebime stabilų realų emocinį struktūrinį harmonizacijos efektą.

 

Indikacijos masažui:

 • Amžiniai kūno audinių pokyčiai;
 • Hormonų šuolių pasekmės;
 • Celiulitas šlaunų, pilvo srityse;
 • Odos elastingumo sumažėjimas.

 

Masažo tikslas:

 • Sutrikusios ląstelinės apykaitos korekcija;
 • Emocinio fono stabilizacija;
 • Metabolizmo spartinimas ir vidaus organų fukcijų atstatymas;
 • Randų ir sąaugų pasekmių šalinimas.

 

Masažo struktūra:

Kineziologija. Jos studijavimas dėstytojai Lidijai įtvirtino jungiamojo audinio svarbą diagnostikai ir gydymui. Štai tada ir kilo mintis, kad trimatės fascialinės matricos, apimančios visą kūną ir atliekančios atraminę funkciją mūsų organams, raumenims, sąnariams, kaulams ir nervinėms skaiduloms, naudojimą galima perkelti ir į estetinio komponento plokštumą. Nors visada galima dėti lygybės ženklą tarp sveikatos ir išorinio vaizdo. Be to daugiamatis fascijų išsidėstymas ir įvairiapusė fascialinių meridianų orientacija leidžia mums judėti įvairiomis kryptimis, o ne apsiriboti tam tikra paviršine struktūra.

Psichoemocinė korekcija. Emocinis lygis turi poveikį jungiamojo ir raumeninio audinio būklei, o taip pat ir vidaus organams. Beje, R.Lui Šulk (R. Lpus Shultz) ir Rozmari Feitis (Rosemary Feitis) atrado psichosomatinį poveikį hormoniniams ir apykaitos principų sutrikimams: jausmai priimami visu kūnu ir emocijos perduodamos per fascialinį tinklą, tada mes atpažįstam fiziologinius pokyčius, kaip pyktis, švelnumas, meilė, susidomėjimas ir kita.  (The Endless web: Fascial Anatomy and Physical Reality) (North Atlantic 1996).

Detox – limfodrenažas – tai švelnaus kineziologinio osteopatinio poveikio panaudojimas. Toksinai ir metabolitai kaupiasi jungiamuosiuose audiniuose, ypač jų sukietėjimo vietose. Mes veikiame centrinį limfo – veninį nutekėjimą ir į periperinę mikrocirkuliaciją.

Visceralinė korekcija – tai švelni technika, atliekama rankomis, kai įvairiais metodais per priekinę pilvo sieną sujudinami pilvo ertmės organai (žarnynas, kepenys, inkstai). Tai teigiamai veikia visą organizmą. Veninė ir limfinė stazė, spazmai, vidaus organų nusileidimas vienos kito atvžvilgiu yra dažniausios įvairių patologijų priežastys. Vidaus organų padėties atstatymas normalizuoja jų mikrocirkuliaciją, to pasekoje susitvarko apykaitos procesai ir išnyksta funkciniai sutrikimai.

Poodinio riebalinio ląstelyno, odos dangalo transformacija. Jei kolagenas ir elastinas nepakankamai tvirti ir standūs, tai kapiliarai tampa atoniški, negyvybingi, pasunkėja kraujo ir limfos nutekėjimas, atsiranda audinių patinimas, sutrinka riebalinių ląstelių mityba. Dėl to jis pradeda nekontroliuojamai sulaikyti nekokybiškus hidrintus riebalus, kurie negali būti naudojami energijai gauti. Būtent dėl to, dirbant su poodiniu riebaliniu ląstelynu, reikalingi minėti etapai.

Kinezio-limfo teipingas – stabilizuojantis grandis, koreguojant figūrą.

 

MOKYMŲ INFORMACIJA
Dėstytojas Lidia Charčenko
Trukmė 3 dienos (30 ak. val.)
Laikas (preliminarus) 10:00-17:00
Kaina 350 Eur

Mokymai vyksta rusų kalba. Jeigu reikalingas vertėjas į lietuvių kalbą, registruojantis paminėkite.

Tiksli mokymų vieta ir patikslintas laikas pranešamas užsiregistravusiems ir patvirtintiems mokymų dalyviams likus 5-7 dienoms iki mokymų pradžios.

Baigus kursus išduodamas sertifikatas anglų kalba. Mokymų valandos neskirtos licenzijavimui. Mokymai nesuteikia masažuotojo profesijos ar kvalifikacijos.

 

Trukmė: 30 ak. val.