Registruotis

Kūno modeliavimas

Kūno modeliavimas – viena populiariausių figūros korekcijos metodikų.
Ši masažo technika sprendžia VISAS PENKIAS problemas susijusias su figūros korekcija.

1. Celiulitas. Lokalios riebalinės  sankaupos. Patinimai. Silpnas raumenų tonusas ( sudribę užpakalio raumenys ir nusileidę krūtys). Odos kokybė. Taip pat įrodytas riebalinio audinio detoksikacijos ir limfodrenažo efektas.
2. Nežiūrint į tai, kad masažas atliekamas probleminėms kūno dalims – pastebimas bendras veido  estetinis pagerėjimas.
3. Garantuotas rezultatas po „Modeliavimo“.  15 metų tyrimai, atlikti 735 klientams, parodė žymius ir pastovius (ilgiau metų pasiliekantį rezultatą) teigiamus pokyčius 80 % atvejų. 20 % atvejų – taip pat buvo pastebima pozityvinė dinamika kūno apimčių pasikeitime, riebalinio audinio ir celiulito sumažėjime ( rezultatai lieka nuo 6 iki 12 mėnesių). Garantuotam rezultatui būtina pravesti 15 seansų „Modeliavimo“ masažų, kiekvieno seanso trukmė 60 min. koreguojant 1 probleminę zoną ir  90 min. – koreguojant 2 problemines zonas.
4. Masažas „Modeliavimas“ – garantuotai neskausmingas ir nepalieka mėlynių. Labai gilus, bet malonus.
5. Sprendžiant estetines problemas ir koreguojant figūrą – Masažas  „Modeliavimas“ – gerina bendrą organizmo sveikatingumą ir prailgina aktyvų ir laimingą gyvenimą. Tame tarpe: pagerėja skrandžio ir virškinamojo trakto veikla, padidėja kraujagyslių elastingumas, harmonizuojasi centrinės nervų sistemos veikla, pagerėja miego kokybė. Rekomenduojamas tiek moterims, tiek vyrams. Taip pat galimas masažo panaudojimas paaugliams.

Mokymų grafiką rasite čia:

Seminaro trukmė 3 dienos (30 ak. val)

Andrėjus Syrchenko (Андрей Сырченко).

Baigus išduodamas tarptautinis sertifikatas.

Trukmė: 30 ak. val.