Registruotis

Liftinguojantis-transformuojantis veido masažas

Senėjimo pradžia ir jo požymių atsiradimas dabar labai varijuoja – tam turi įtakos gyvenimo tempas, mityba, genetika, ekologija. Bet tai galima valdyti ir užkirsti kelią ryškiam šių požymių pasireiškimui. Yra keletas būdų reguliuoti senėjimo tėkmę. Veidu rūpintis reikia kompleksiškai.

 

PIRMAS SENĖJIMO POŽYMIS: Kaukolė – neatskiriama veido dalis. Būtent čia ir slepiasi visi amžiaus trūkumai. Manoma, kad tinkamai paveikus sausplėvinį šalmą, nuėmus skalpo įtampą, veido raumenys nevalingai pradeda reaguoti (nes kaktinis raumuo labai kaprizingas ir prisikabina prie vainikinės siūlės). Todėl išjudindami skalpą, mes gerinam aponeurozės judėjimą. Kai prisiliečiama prie minkštųjų galvos audinių, kaktos raukšlių nebelieka.

ANTRAS SENĖJIMO POŽYMIS – raukšlių atsiradimas zonoje prie ausies. Svarbu išjudinti šią zoną, pagerintį kraujo pritekėjimą ir nutekėjimą. Tai pagerina čia besitvirtinančių raumenų paslankumą ir raukšlė, esanti prieš ausies kaušelį, po kurio laiko dingsta.

TREČIAS POŽYMIS – dvigubas smakras (pagurklis). Viena iš paprasčiausių, ir lengviausiai išsprendžiama masažu, problemų. Dvigubas smakras atsiranda dėl daugelio priežasčių – pasikeitusi (netaisyklinga) laikysena, antsvoris, minkštųjų audinių nukarimas (ptozė)… Vien tik po 1 procedūros galima pakeisti pagurklio formą.  Be to, šiuo masažu lengvai sprendžiamos problemos, atsiradusios po plastinės chirurgijos – patinimas ir audinių fibrozė, nes masažas pagrįstas limfos drenažu. Šį masažą galime drąsiai vadinti alternatyva plastinei operacijai. Masažo pagrindas –   specifinis darbas raumenų prisitvirtinimo vietose.

 

Siūloma masažo technika turi ryškų jauninatį poveikį ir gali būti lengvai integruota į bet kurią kosmetikos procedūrą, taip padidindama jos poveikį keletą kartų. Naudojant šį masaža buvo gauti puikūs rezultatai atstatant veido ovalą, normalizuojant raumenų tonusą, mažinant odos nukarimą. Pristatoma technika leidžia sumažinti raumenines – fascijines įtampas plaukuotoje galvos srityje, kaklo ir veido raumenyse. Tai pagerina kraujo apytaką, ko pasekoje išsprendžiamos plaukų augimo, migreninio skausmo ir emocinio streso problemos. 

 

MOKYMŲ INFORMACIJA
Dėstytojas Larisa Kaibirova
Trukmė 3 dienos (30 ak. val.)
Laikas (preliminarus) 10:00-17:00
Kaina 350 Eur

Tiksli mokymų vieta ir patikslintas laikas pranešamas užsiregistravusiems ir patvirtintiems mokymų dalyviams likus 5-7 dienoms iki mokymų pradžios.

Baigus kursus išduodamas sertifikatas. Mokymų valandos neskirtos licenzijavimui. Mokymai nesuteikia masažuotojo profesijos ar kvalifikacijos.

Trukmė: 30 ak. val.