Registruotis

Manualinė veido blefaroplastika

Kosmetologijoje  ir masažų terapijoje atsirado sensacinga ir itin veiksminga  veido atjauninimo technika – manualinė veido blefaroplastika,  kuri  stabdo odos senėjimo procesus,  padeda atstatyti odos stangrumą, jaunatvišką  išvaizdą. Šios  technikos autorė ir  gydytoja doc. dr Larisa Kaibirova iš Kazachstano.

Manualinė blefaroplastika – unikali metodika, apjungianti masažo technikas ir aromaterapiją, naudojant individuliai atrinktus eterinius aliejus,

Analogų neturinti metodika  aktuali ne tik kosmetologams, bet ir grožio terapijos gydytojams, atliekantiems mezoterapiją,  įvairius užpildus,  injekcijas.  Su šia technika puikių rezultatų pasiekiama anti- age programose. Ji padeda nuimt blokus,  atstato veido ovalą, mažina raukšlių gylį.

Metodika sprendžia šias problemas:

  • Įtempti veido raumenys;
  • Limfostazė;
  • Pabrinkimai, paburkimai
  • Nelygus odos reljefas
  • Bendras odos sudribimas
  • Pagurklis;
  • Sudribusi paakių zona;
  • Gilios raukšlės.

Manualinė aromaterapinė blefaroplastika  yra veido ir viršutinio voko patempimas  rankiniu būdu  (ne chirurginiu) pasitelkiant į pagalbą eterinius aliejus. Toks apibūdinimas skamba gan drastiškai  ir šokiruojančiai, kadangi   blefaroplastiką, esame įpratę suprasti  kaip chirurginę procedūrą. Tad  revoliucinis metodas atsiradęs susijungus osteopatijai,  aromaterapijai ir manualinėms technikoms, pakeitė požiūrį  sprendžiant rimtas odos senėjimo problemas.

 

Manualinės aromaterapinės blefaroplastikos  tikslas:

*Unikalus kompleksinis  veido ovalo rekonstruktūravimas;

*Kolageno, elastino, fibropektino sintezės stimuliavimas;

*Sudribusios odos gerinimas;

*Raukšlių mažinimas.

 

Veido ovalo korekcija pradedame  nuo blokų nuėmimo kaklo zonoje (jau po 1 procedūros kaklas pailgėja iki 1 cm); išlaisvinami ir atidaromi limfos keliai, drenuojant poodinį riebalinį sluoksnį,  kuriame kaupiasi toksinai ir šlakai,  išsprendžiama pagurklio problema, kuri yra viena  problematiškiausių vietų veide.

Pagerinus  limfos nutekėjimą iš perorbitalinės srities, manualinę plastiką pradedame nuo nukarusio voko. Ypatingos miofascialinės technikos  dėka  stimuliuojami mimikos ir  viršutinio voko raumenys, kolageno gamyba, o natūralūs eteriniai aliejai primaitina veido odą fitoestrogenais(augalinės kilmės moteriškais hormonais).

 

MOKYMŲ INFORMACIJA
Dėstytoja Larisa Kaibirova
Trukmė 4 dienos (40 ak. val.)
Laikas (preliminarus) 10:00-17:00
Kaina 450 Eur

Mokymai vyksta rusų kalba. Jeigu reikalingas vertėjas į lietuvių kalbą, registruojantis paminėkite.

Tiksli mokymų vieta ir patikslintas laikas pranešamas užsiregistravusiems ir patvirtintiems mokymų dalyviams likus 5-7 dienoms iki mokymų pradžios.

Baigus kursus išduodamas sertifikatas anglų kalba. Mokymų valandos neskirtos licenzijavimui. Mokymai nesuteikia masažuotojo profesijos ar kvalifikacijos.

Trukmė: 30 ak. val.