Registruotis

Mikroelementų poveikis žmogaus organizmui. Mitybos korekcija brandžiam amžiuje

Per visą istoriją žmogus ieškojo būdų, kaip amžinai gyventi, išsaugoti jaunystę, rasti vaistus nuo visų ligų. Netinkama mityba, blogas maisto medžiagų įsisavinimas ir hormonų svyravimai daro įtaką mūsų ilgaamžiškumui.

Mūsų organizmas veikia gerai, tuomet kai tinkamai maitinamės. O tinkama mityba, yra tokia, kokią toleruoja Jūsų organizmas. Informacijos šiomis temomis yra begalė. Maistinių medžiagų ir mikoelementų įtaka mūsų organizmui yra atskiras mokslas. Tad sėkmingai šioje srityje susigaudyti reikalingos tinkamos žinios ir aiškūs įgyvendinimo sprendimai.

Seminaro metu gydytojas, nutrilogijos ekspertas Roman Makarov paaiškins mechanizmus, sukeliančius neigiamus pokyčius mūsų kūne, bei pateiks aiškius ir paprastus būdus kaip prieš juos kovoti. Gydytojas išdėstys susistemintą ir nuoseklią informaciją apie mitybos įtaką mūsų organizmui brandžiame amžiuje.

 

Seminare:

– Analizuosite pagrindinius mitybos ir gyvenimo būdo stereotipus remiantis oficialiais mokslo įrodymais;

– Nustatysite „auksines taisykles“, tinkančias gyvenimui XXI amžiuje, kad būtų išvengta būdingų šio laikotarpio ligų;

– Išsiaiškinsite pagrindinių mitybos komponentų ir mikroelementų trūkumų priežastis ir rasite būdus kaip jas pašalinti;

– Išsiaiškinsite streso mechanizmus ir jo padarinius (padidėjusį cholesterolio ir gliukozės kiekį, sumažėjusį libido ir vaisingumą) ir, žinoma, analizuosite kaip su tuo kovoti;

– Analizuosite su amžiumi susijusius pokyčius moters ir vyro kūne (menopauzė ir andropauzė), jų prevenciją ir gydymo metodus bei mitybos pokyčius brandžiame amžiuje.

 

Seminaro metu galėsite asmeniškai pasikonsultuoti Jums aktualiuomis temomis.

Trukmė: 10 ak. val.

PAPILDOMA INFORMACIJA TEIKIAMA:

mokymai@ispado.lt/ 8612 53998

Trukmė: 10 ak. val.