Registruotis

Personalo aptarnavimo mokymai

Šiandien „pirmasis įspūdis” siejamas su personalo elgesiu. Netgi paviršutiniškas svečio kontaktas su viešbučiu formuoja jo nuomonę apie aptarnavimą. Svečiui reikia asmeninio dėmesio, greito aptarnavimo bei personalo mandagios kalbos ir šypsenos. Paslaugūs įmonės darbuotojai, o šiuo atveju, administratoriai, ir kitų darbuotojų gebėjimai, žinios, elgsena lemia svečių pasitenkinimą, kurį jie patiria vartodami paslaugą. Įmonės darbuotojai turi įtakos paslaugos kokybei, o tai galiausiai lemia pakartotinus paslaugų pardavimus ir nuolatinius paslaugų teikėjų ir klientų santykius.
Tik kuriant kokybišką paslaugą galima laimėti svečių palankumą. Mes galime pasiūlyti – svetingumo programos tobulinimo strategiją. Kurios dėka, bus didinamas paslaugų kokybės ir jų teikimo proceso gerinimo veiksmingumas, kas padės išlaikyti esamus ir pritraukti naujus svečius, taip pat suprasite, kaip nepriekaištingai tenkinti svečių poreikius. Užtikrinsite svečių apsisprendimą pirkti šią paslaugą ,dar kartą rekomenduoti ją savo pažįstamiems.

Vienos dienos mokymų temos:
1. Svetingumas – raktas į sėkmę.
2. Klientų lūkesčiai.
3. Kodėl mes prarandame klientus?
4. Kaip sukurti ištikimą klientą?
5. Bendravimas su problematiškais klientais. Konfliktų valdymas.
6. Registratūra – įmonės veidas(registratūros darbuotojams).
7. Kaip pranokti klientų lūkesčius?
8. Aukšta aptarnavimo kokybė.
9. Ar įmonės sėkmė priklauso nuo manęs?
10. Aptarnavimo žvaigždės – kokios jos?
11. Tapkite geidžiamiausiu darbuotoju!

Darbo eiga: dėstytojas atvyksta i viešbutį iš vakaro t.y. apie 15.00 val. „Slapto kliento“ vaidmenyje. Susipažįsta su viešbučiu, personalu įvertindamas esamą situaciją. Vakare aptarimas su vadovu, atsakant į klausimus: Kokios jų silpnos vietos, koks mokymų tikslas, kokie poreikiai ir t.t
Mokymų pradžia 9.00 – 17.00 (dvi kavos pertraukėlės, pietų pertrauka).

Baigus išduodamas Ispado sertifikatas.

nobody_m.original.jpg
Svetlana Žilinskienė

Trukmė: 10 ak. val.