Registruotis

SHIATSU – japoniškas, harmonizuojantis, taškinis masažas

 

Shiatsu (tariasi – ši-atsu) – tai tradicinis japonų taškinis masažas. Iš japonų kalbos išvertus reiškia  „spausti pirštu“. Tai paprasta, saugi, efektyvi ir daugeliui tinkanti terapija, kuri padeda išsaugoti bei pagerinti fizinę ir emocinę savijautą.

Shiatsu masažo pradininkas Takujiro Namikoshi teigia, kad „taškinis masažas gali duoti   gyvybinės jėgos antplūdį dirbantiems protinį darbą ir ženkliai stimuliuoti protines galimybes“. Takujiro Namikoshi Shiatsu sistemos biologiškai aktyvių taškų poveikį  aiškina remiantis  anatomijos, fiziologijos ir nervų sistemos žiniomis. Praktiškai visi taškai išsidėstę ant kraujagyslių ir nervų, jų stimuliavimas pagerina kraujotaką ir normalizuoja gyvybinius organizmo procesus.
Taškinis masažas – efektyvus metodas žmogaus funkcinės būsenos korekcijai. Shiatsu masažo metu taško spaudimas veikia ir raumenų skaidulas, pagreitina pieno rūgšties pertekliaus pasišalinimą, dėka to dingsta  nuovargis, sumažėja skausmas, atsistato raumenų darbingumas. Ritmingas ir monotoniškas taškų paspaudimas nykščiais efektyviai nuramina ir atpalaiduoja klientą.

 Šie mokymai skirti

Norintiems pradėti, pradedantiems ar jau turintiems patirties masažuotojams, kosmetologams ar spa specialistams.

 Masažo ypatumai
Tai sausa masažo technika, nereikalingos jokios masažo priemonės, rekomenduojama atlikti per lengvą aprangą ant tatamio (ar kitokio masažui ant grindų pritaikyto kilimėlio). Apie 70% viso masažo sudaro taškų spaudimas, likusi dalis masažo skirta kūno harmonizavimui, atpalaidavimui.
Masažo technikos privalumas pradedantiems – masažas be didelių investicijų, nereikia masažinio stalo, aliejų. Tai masažuotoją tausojanti masažo technika, nereikalaujanti daug fizinių pastangų, patogu dirbti su įvairaus sudėjimo klientais ypač stambaus.

Užsiėmimu metu įgysite teorinių ir praktinių žinių:
Teorija
Trumpa istorija, technikos išskirtinumai, poveikis, nauda.
Shiatsu krypčių skirtumai ir panašumai. Trumpai aptarsime 7 pagrindinės Shiatsu masažo kryptis.
Masažuotojo pasiruošimo Shiatsu masažui pagrindai.
Anatominių žinių pagrindai, būtini šio masažo tiksliam atlikimui.
Taško veikimo taisyklės.

Praktika
Shiatsu technikos pagal pradininką Takujiro Namikoshi mokymas kūnui, veidui.
Situacijų aptarimas pagal kliento būseną, kokie masažo ypatumai,  galima eiga, pvz.: esant kojų nuovargiui, raumenų įtampai kaklo ar pusiaujo srityje ir pan.

                                          
Baigus išduodamas Ispado sertifikatas.

Trukmė: 20 ak. val.

Dėstytoja: Kristina Bružė

Trukmė: 2 dienos