Registruotis

Kūno SPA specialisto programa

spa-specialistas

Norint būti aukšto lygio specialistu, būti paklausiu ir turėti galimybes dirbti didelėse SPA kompanijose, Jūs turite turėti daug žinių ir sugebėjimų!

ISPADO akademija siūlo naują kūno masažo mokymosi programą – „Kūno SPA specialistas“.

Kviečiame tiek pradedančiuosius po Klasikinio kūno masažo, tiek ilgus metus dirbančius profesionalus.

klaustukas

 

Kuo ši programa įdomi ir kokias galimybes ji suteikia? Kiek stipresni ir profesionalesni tapsite?

Ši programa skirta Jums, jei Jūs – norite išsamių, gilesnių ir nuoseklesnių žinių apie svarbiausias kūno masažo technikas, o gal planuojate sukurti savo individualizuotą kūno masažo techniką? Svajojate tapti profesionaliu kūno masažo specialistu, bet niekaip neišsirenkate tinkamų mokymų?  Norite gebėti spręsti klientų rimstesnes problemas, bei atlikti gydomojo pobūdžio masažą? Jeigu taip, tai ši programa skirta būtent Jums.

                                                                                                      MOKYMŲ PROGRAMĄ SUDARO:

Programa susideda iš penkių nuoseklių lygių – penkių seminarų besiskiriančių tematika ir turiniu. Programa sudaryta bendradarbiaujant su tarptautine masažo mokykla MAGISTRA SPA SCHOOL iš Sankt Peterburgo. Technikas dėstantys dėstytojai yra profesionalūs savo srities specialistai, gydytojai, kosmetikai, kineziterapeutai. Nuolatiniai masažo čempionatų teisėjai.

Programoje parinktos populiariausios ir pažangiausios masažo technikos, kurios leis jums daryti poveikį visais anatominiais lygiais, paliesti daugybę problemų, su kuriomis klientai ateina pas jus.

  1. Masažas akmenimis – 3 dienos (30 ak. val);
  2. Hemolimfodrenažas – 3 dienos (30 ak. val);
  3. Neurosedatyvinis masažas – 3 dienos (30 ak. val);
  4. Gilus miorelaksinis  masažas – 3 dienos (30 ak. val);
  5. Reflektorinis pėdų masažas – 3 dienos (30 ak. val).

lymphatic-drainage1. Hemolimfodrenažas– tai viena iš chiromasažo rūšių, kuri veikia veninę ir limfinę sistemas, o taip pat ne mažiau svarbią tarpląstelinio skysčio sistemą. Tai leidžia konkrečiai veikti kiekvieną sistemą, sprendžiant jos specifines problemas (venų išsiplėtimas, limfostazė, imuniteto susilpnėjimas, pažeistas audinių ir ląstelių maitinimas , patologinis odos išsausėjimas ir pan.). Hemolimfodrenažinis masažas mažina celiulito požymius ir skatina lieknėjimo procesus. Po hemolimfodrenažo sustiprėja imunitetas, paskatinamas skysčių išsiskyrimas, suaktyvėja deguonies pasisavinimo audiniuose procesai, susireguliuoja kraujospūdis. Pulsuojantys, banguojantys, lėti judesiai puikiai imituoja ir kraujo pulsavimą ir raumenų susitraukimą. Daugybė variacijų neleidžia priprasti prie judesių, todėl poveikis nervų sistemai visada būna šimtaprocentinis. Masažo poveikis: puikiai atpalaiduoja ir teigiamai veikia vidinę būseną. Hemolimfodrenažinis masažas padeda surinkti susikaupusius skysčius, pašalina toksinus, skatina limfos tėkmę ir pakelia organizmo tonusą. Jo metu itin veiksmingai dailinamos kūno linijos, mažinamas celiulitas, skatinami gijimo, odos atsinaujinimo procesai, malšinami raumenų skausmai, mažinamas kojų sunkumas. Masažas itin puikiai padeda esant sportinėms traumoms.

2.Gilus miorelaksinis masažas. Bet kuris žmogus, gyvenantis šiuolaikiniame pasaulyje, yra nuolatinėje įtampoje, išgyvenimuose, sunkiai dirba, sprendžia problemas ir visa tai vyksta dideliu greičiu. Dėl šių priežasčių neįmanoma būti neįsitempus. gilus-masazas-ispadoPernelyg didelis raumenų įtempimas sukurtas tokio intensyvaus gyvenimo ritmo, sukelia skausmo sindromą, somatines ligas, silpnina imunitetą, veda link lėtinio nuovargio būsenos. Masažuotojo rankose visada yra galimybė padėti, palaikyti, suteikti galimybę gyventi geresnį gyvenimą. Ir tai yra geras masažas. Ne šiaip tik masažas, miorelaksinis – gilus, šalinantis, tiek bendrąją, tiek įtampą konkrečioje vietoje. Pagerėja raumenų elastingumas, padidėja kraujo plūdimas (oksigenacija) raumenų skaidulose, pašalinami vietiniai užspaudimai, pagerinamas kūno mobilumas, atkuriamos tiek fizinė, tiek emocinė žmogaus būsenos.

3.Neurosedatyvinis masažas. Tai yra ypatinga technika, leidžianti padidinti žmogaus kūno atsparumą stresui. Mes visi gyvename aukštųjų technologijų pasaulyje, kuris reikalauja iš mūsų greito reagavimo, aukšto psichologinio stabilumo. neurosedatyvinisNe visi yra tam pasiruošę. Ne visi turi tokius aukštus apsauginius psichologinius filtrus. Masažuotojas gali padėti savo klientui susidoroti su šia situacija, neleisti pasinerti į depresijos būseną ir lėtinį nuovargį, gali pagerinti miego kokybę ir daug daugiau. Minkšta, švelni, teisinga technika leis klientui kokybiškai pailsėti, pajusti savo kūną, labiau pasitikėti savimi, aštriau reaguoti į visuomeninį stresą. Ir tai yra labai svarbu.

karstu-akmenu-masazas-ispado

 

 

 

4.Masažas akmenimis/ Akmenų masažas . Gerai užsirekomendavusi technika ir populiari tarp SPA. Akmenų terapija yra viena iš litoterapijos rūšių. Masažo metu naudojami tiek karšti (bazalto), tiek šalti (marmuriniai) akmenys. Šiluma, kurią skleidžia karšti akmenys, prasiskverbia per odą į visus svarbius audinius (sušilimas prasideda pamažu), todėl gerėja aprūpinimas krauju, pašalinama raumenų hipertonija. Vyksta aktyvus maistinių medžiagų ir deguonies įtekėjimas, spartėja visi procesai. Šalti akmenys mažina uždegimą ir skausmus. Dėl ilgai tunkančio ir kokybiško kūno šildymo, klientas maksimaliai atpalaiduoja, pašalinama bendra įtampa, vyksta persikrovimas ir atsistatymas. Ši technika turi dar vieną puikų poveikį kūnui – tai drenažas.

pedu-masazas5.Reflektorinis pėdų masažas. Ši technika, kuri pastaraisiais metais tapo labai populiari, yra neišvengiama masažuotojo ar spa specialisto praktikoje. Šio metodo naudojimas suteikia specialistui papildomų galimybių dirbant su klientu. Paveikus refleksogenines zonas pėdoje, galima paveikti absoliučiai visus žmogaus kūno organus. Žmogaus kūnas yra pastovi ir neatskiriama sistema, kur kiekvienas taškas ir kiekviena zona yra neatskiriamai tarpusavyje susiję. Paspaudimas tam tikroje zonoje ar taške gali išgelbėti žmogų nuo fizinio negalavimo, pagerinti konkretaus organo darbą, atstatyti bendrą kliento būklę. Pašalinti įtampą pėdoje (ypač gerai klientams, kurių profesinė veikla ir darbas yra visada būti vertikalioje padėtyje – stovimas darbas), atstatyti pėdos sąnarių mobilumą. Šis masažas taip pat yra patogus, dėl to, kad pacientas gali jį gauti lygiagrečiai su kosmetikos procedūra, pvz., kūno įvyniojimu. Tai taupo meistro laiką ir suteikia kokybišką kombinuotą rezultatą.

       


Išduodamas tarptautinis MAGISTRA massage school sertifikatas angl. k. 

Jei turite klausimų:

PAPILDOMA INFORMACIJA TEIKIAMA:

mokymai@ispado.lt/ 8612 53998

Trukmė: 150 ak. val.