Registruotis

Švediškas masažas

Šis masažas padeda greitai sumažinti nuovargį, raumenų įtampą, kuri dažnai kyla dirbantiems sėdimą darbą ar po fizinio krūvio. Masažo judesiai  sušildo kūno raumenis, gerina kraujotaką, atpalaiduoja įsitempusius raumenis ir tonizuoja susilpnėjusius, normalizuoja jų darbą, gerina sąnarių lankstumą, teigiamai veikia visas organizmo sistemas.

Švediško klasikinio masažo ypatumai:

Atliekant Švediška masažą, stengiamasi paveikti gilesnius audinio sluoksnius, laikomasi principo kuo gyliau, tuo geriau. Tikslas yra išmasažuoti įtampas, sukietėjimus, o ne pagerinti limfotaką ir kraujotaką. Atliekant švedišką masažą yra taikomi diagnostiniai judesiai, kurie leidžia rasti padidinto  jautrumo, įtampos zonas, o paskui parenkami judesiai  jas tinkamai paveikti, išmasažuoti.  Atsižvelgiant į tai, Švediško masažo veiksmų poveikis stipresnis, gilesnis ir tempas lėtesnis.

Švedišką  masažą sudaro pagrindiniai judesiai  ir papildomi judesiai bei technikos, kurios ne tik paįvairina patį masažą, bet ir padeda greičiau pasiekti norimą rezultatą.

Nauda:

Įgysite bazines švediško masažo žinias bei praktinius įgūdžius, kurių dėka galėsite atlikti profilaktinį ar relaksuojantį masažą kūnui bei atskiroms kūno dalims: nugarai, veidui…
Baigus išduodamas Ispado sertifikatas.

Trukmė: 20 ak. val.

Dėstytoja: Kristina Bružė

Trukmė: 20 ak. val.