Registruotis

Švediškas masažas esant ydingai laikysenai

Ydinga laikysena, tai dažna problema, kuri išprovokuoja raumenų įtampą ir skausmus, dėl kurios ir kreipiasi klientai į masažuotoją. Priverstinės ilgalaikės padėtys (tai sėdėjimas prie kompiuterio, vairavimas, vaiko nešiojimas ant šono ir kt.), turi didelę įtaką raumenų būklei, disbalansui, todėl ir formuojasi netaisyklinga laikysena. Švediškas masažas vienas iš būdų šią problemą spręsti.


Atliekant Švedišką masažą stengiamasi paveikti gilesnius audinio sluoksnius, laikomasi principo kuo gyliau, tuo geriau. Seminaro metu taikomų judesių tikslas yra išmasažuoti įtampas, sukietėjimus, o ne tik pagerinti limfotaką ir kraujotaką. Atliekant švedišką masažą yra taikomi diagnostiniai judesiai, kurie leidžia rasti padidinto  jautrumo, įtampos zonas, o paskui parenkami judesiai  jas tinkamai paveikti, išmasažuoti, ištempti sutrumpėjusius raumenis.  Atsižvelgiant į tai, Švediško masažo veiksmų poveikis stipresnis, gilesnis, o tempas lėtesnis, nes tikslas yra atstatyti raumenų darbingumą.

Švedišką  masažą sudaro pagrindiniai judesiai  ir papildomi judesiai bei technikos, kurios ne tik paįvairina patį masažą, bet ir padeda greičiau pasiekti norimą rezultatą.

Išmoksite:
-Atlikti kliento būklės diagnostiką (taikant apžiūrą, apčiuopą).
Tai padės Jums įvertinti kur reikia daugiausiai dėmesio skirti masažo metu, jog pasiektumėte rezultato ir masažas būtų labiau pritaikytas pagal kliento problemas.
– Apčiuopos metu pajausti pagrindinius raumenis, kurių būklė turi įtakos laikysenai.
– Švediško masažo judesius ir jų pritaikymo galimybes.
-Atsižvelgiant į raumenų disbalansą parinkti tinkamus masažo ar pasyvius judesius.
-Atlikti viso kūno masažą, skiriant dėmesio probleminėm vietoms ir maksimaliai išnaudojant masažui skirtą laiką.

MOKYMŲ INFORMACIJA
Dėstytoja Kristina Bružė
Trukmė 3 dienos (30 ak. val.)
Laikas (preliminarus) 10:00-17:00
Kaina 220 Eur

Tiksli mokymų vieta ir patikslintas laikas pranešamas užsiregistravusiems ir patvirtintiems mokymų dalyviams likus 5-7 dienoms iki mokymų pradžios.

Baigus kursus išduodamas ISPADO sertifikatas. Mokymų valandos neskirtos licenzijavimui. Mokymai nesuteikia masažuotojo profesijos ar kvalifikacijos.

 

Trukmė: 30 ak. val.