Registruotis

Tradicinis Tajų masažas (masažą atliekant ant kušetės)

Šis seminaras bus įdomus ir naudingas ne tik tiems, kurie yra įvaldę Tajų masažą, bet ir pradedantiesiems. Šis metodas leis jums dirbti ir kabinete be masažinių tatamių ir atlikti visišką tajų masažą, tuo pačiu išlaikant masažuotojo techniką ir ergonomiką. Tokį masažą galima atlikti tiek per drabužius, tiek per paklodę.

Šis metodas tinka klientams, kuriems dėl įvairių priežasčių (fiziologinių ir psicho-emocinių), negalima atlikti masažo ant tatamio. Be to, šis metodas yra tinkamas masažuotojams turintiems ribotą lankstumą, mobilumą, ar turintiems apatinių galūnių traumas. Metodas ant masažinės kušetės pasižymi dideliu kiekių įvairių būdų, naudojant alkūnes, dilbius, delnus. Tuo pat metu išsaugoma tradicinė Tajų kompozicija ir darbo stilius. Gali būti naudojamas kaip savarankiškas ar kartu su kitais metodais, ypač su masažu atliekamu su aliejais. Kursų pabaigoje turėsite naują veiksmingą masažo metodiką.

Seminaro programa

1 diena

Tajų masažo samprata. Istorija. Terminologija. Masažo ergonomikos analizė dirbant ant masažinės kušetės. Kliento padėtis „gulint ant nugaros“. Darbas su pėdomis: taškai, linijos, pratempimai. Kojų linijos. Aktyvios padėtys su šlaunimi ir klubais. Darbas pilvo srityje. Krūtinės ląsta ir darbas su laisva viršutine galūne. Praeitos medžiagos pakartojimas. Atsakymai į klausimus.

2 diena

Padėtis „gulint ant šono“. Alternatyvios galimybės dirbti su kojų meridianais. Darbas su sėdmenimis. Dilbių ir alkūnių naudojimas. Darbas su nugaros sen linijomis. Išsamus peties sąnario rotatoriaus manžetės studijavimas. Krūtinės raumenys, mentikauliai, pečių sritis. Šoninis kaklo paviršius. Praeitos medžiagos pakartojimas. Atsakymai į klausimus.

3 diena

Padėtis „Gulint ant pilvo“. Darbas su kojų (iš nugaros) pusės paviršiumi. Dvi pėdos vienu metu. Darbas su kryžkauliu, nugara. Padėtis „sėdint ant kėdės“. Darbas su pečių sritimi, rankomis, kaklu ir galva. Visos praeitos medžiagos pakartojimas. Atsakymai į klausimus.

 

Trukmė: 3 dienos (30 ak. val)

Dėstytojas: Jurij Steciunich

Baigus išduodamas tarptautinis MAGISTRA SCHOOL sertifikatas.

 

 

Trukmė: 30 ak. val.