Registruotis

Veido masažo specialisto programa

 

Young therapist rubbing face of a young woman

Norint būti geru veido masažo specialistu, reikia ne tik pažinti odą, jos struktūrą ir atlikti kosmetines procedūras! Svarbu gerai žinoti veido raumenų anatomiją, žmogaus senėjimo ypatumus, psichologines kliento elgesio subtilybes ir žinoma kokybiškai atlikti masažą.O koks masažas bus naudingas jūsų klientui? Masažas negali būti vienodas visiems.

 

                       MOKYMŲ PROGRAMA

 1 DALIS. Veido anatomijaTai naujausia ir moksliškai pagrįsta informacija apie veidą – sluoksveido-anatomijanis po sluoksnio, teoriškai ir praktiškai bus supažindinama su veido bei kaukolės kaulais, raumenimis, sausgyslėmis, nervais, kraujagyslėmis. Bus aptartos emocinės išraiškos bei jų metu „dirbantys“ raumenys. Paaiškinta kodėl ir kaip sensta mūsų veidas.

2 DALIS . Klasikinis veido masažas – Mokymai skirti norintiems žengti pirmuosius tvirtus žingsnius į veido masažo pasaulį, neturintiems patirties ir pradinių žinių apie masažą ir veido odos priežiūrą  ar jau  dirbantiems,  bet tik su kūnu masažuotojams, būsimiems kosfacial-massage-1metologams. 

3 DALIS. Hemolimfinio drenažo masažas – privalomas kursas kosmetologo praktikai. Probleminė oda (aknė, riebi seborėja, hormonų pokyčiais), paburkę audiniai, detoksikacija, prieš injekcinis odos paruošimas, reabilitacija po plastikinės operacijos, sausa oda, didelis kraujagyslių kiekis odos paviršiuje. Panašūs simptomai yra labai dažni, o kosmetologo užduotis – padėti jo pacientui, o ne pakenkti.

4 DALIS. Gilus raumenų masažas. Darbas su raumenimis, kurie praranda elastingumą ir tonusą. Veido ovalo korekcija, ankstyvos raukšlės akių vokų srityje, aplink nosį ir lūpas – tai dažniausios temos kosmetologo praktikoje. Raumenų nuovargio pašalinimas, bendroji ir vietinė hipertonija, gilus raumenų atsipalaidavimas.

18475564 - pretty woman receiving facial massage

5 DALIS. Neurosedatyvinis masažas. Žmonės gyvena sparčiai besikeičiančiame pasaulyje, dideliu gyvenimo ritmo greičiu, apsupti didžiulės gausos vis atsinaujinančios informacijos pasaulyje, o tai – nuolatinis stresas. Specialisto užduotis, net ir dirbant su veidu, yra padėti sustiprinti nervų sistemos gebėjimą prisitaikyti, kad būtų užkirstas kelias psichosomatinių ligų apraiškoms. Stiprinti kūno atsparumą stresui.

 

6 DALIS. Individualių masažo programų kūrimas, atsižvelgiant į senėjimo tipus, anatomijos ypatybes, emocinį kliento foną, remiantis ankstesnių 5 lygių programos medžiaga.1-face-agingIšduodamas tarptautinis MAGISTRA massage school sertifikatas angl. k.

magistra-school-sertifikatas

 

Jei turite klausimų:

PAPILDOMA INFORMACIJA TEIKIAMA:

mokymai@ispado.lt/ 8612 53998

 

Trukmė: 138 ak. val.