Odos priežiūra šaltuoju metų laiku

 

Kaip ir visus metus, taip ir šaltuoju metų laiku, svarbu tinkamai prižiūrėti odą, kad oda nepatirtų daugiau streso ir išorinių temperatūros svyravimų iš aplinkos.

Šiltuoju metų laiku mūsų odos priežiūros produktuose dominuoja lengvos produktų tekstūros, turinčios daugiau drėgmės, hialurono rūgšties, drėkinančių savybių turintys aliejai. Vasarą mums svarbu odą maksimaliai apsaugoti nuo UV saulės spindulių, tuo tarpu šaltuoju metų laiku mums reikalingos didesnės drėgmės atsargos ir stipresnis odos maitinimas bei apsauga nuo šalčio, vėjo, temperatūros svyravimų. Rekomeduojama, kad vienas iš šaltuoju metų laiku naudojamų kremų būtų lengvai susigeriantis – kad intensyviai drėkintų (tokį kremą naudokite nakčiai, arba dienos metu jei būnate patalpose), o kitas riebesnis – kad maitintų ir apsaugotų odą.

Kosmetologė Ramunė Skurkienė Šaltuoju metų laiku pataria, prieš einant į lauką nenaudoti drėkinamųjų gelinės ar emulsinės tekstūros kremų, kurie greit išgarina drėgmę ir oda gali sušalti. Žemos metu, odos priežiūrai yra tinkamesni sunkesnės, riebesnės tekstūros kremai, kuriuose dominuoja vitaminai bei aliejai.