Visceraliniai riebalai – nematomas priešas!

Su riebalų sankaupomis pilvo srityje susiduria tiek moterys, tiek vyrai. Dažnai tai atsitinka po 40 metų, kai daugelis turi sunkumų, susijusių su tinkamu metabolizmu.
Pilvo srityje susikaupia dvi riebalų rūšys: poodiniai ir visceraliniai. Poodiniai riebalai yra tiesiai po oda, o visceraliniai riebalai dengia pilvo ertmės organus. Būtent ši „riebalų prijuostė” smarkiai sugadina figūrą, taip pat kelia rimtą grėsmę sveikatai.
Patarimai, kurie padės atsikratyti visceralinių riebalų per trumpiausią laiką

visceraliniai

Kaip pašalinti visceralinius riebalus.

1. Pratimų pagalba

Vienas iš efektyviausių yra pratimų – „Vakuumas pilve”. Pradėkite daryti pratimą gulėdami ant nugaros, padėjus rankas išilgai kūno. Iškvėpkite ir įtraukite pilvą kiek galima stipriau. Užlaikykite šią poziciją 10-15 sekundžių.

Dar kartą šiek tiek įkvėpkite ir užfiksuokite padėtį 10-15 sekundžių. Jei jums sunku laikyti kvėpavimą, šiek tiek įkvėpkite. Iškvėpkite, tada pereikite į laisvą kvėpavimą. Po keleto įkvėpimų ir iškvėpimų kartokite pratimą.

visceraliniai riebalai

2. Dietos pagalba

54f773a4a6ad9_-_weight-loss-600

 

Negalima ignoruoti alkio jausmo, nes būtent tai ir sukelia visceralinių riebalų kaupimąsi. Badavimas mūsų kūnui – didžiulis stresas. Dėl šios priežasties kūnas riebalų nesudegina, bet, priešingai – kaupia.

 

 

 

3. Masažo pagalba

Kad tai padarytumėte, reikia atsigulti ant nugaros ir, ranką suspausti į kumštį, masažuoti pilvą sukamaisiais judesiais pagal laikrodžio rodyklę. Kitas būdas kreiptis į masažo specialistus, kurie atliks abdominalį pilvo masažą. pilvas

Specialių masažo technikų dėka daromas netiesioginis poveikis pilvo srities vidaus organams. Sprendžiami uždaviniai: Gydomasis ir profilaktinis aspektas: gerinti žarnyno peristatiką, gerinti tulžies latakų praeinamumą, nežymiai sumažinti kraujospūdį, nutukimą.

Estetinis aspektas: mažinimas juosmens apimčių, celulito, nukarusios papilvės, sėdmenų (sumažėjusio raumenų tonuso). Emocinis aspektas: pagerinama miego kokybė, relaksacija, slopinama agresija.

 

4. Įvyniojimų pagalba

Įvyniojimai – vienas iš efektyviausių būdų atsikratyti visceralinių riebalų.

Dėka šios procedūros, aktyvuojamas metabolizmas, taip pat kūnas atsikrato skysčių pertekliaus bei toksinų.ivyniojimas

Atsižvelgdami į šiuos patarimus, jau po 2 mėnesių pamiršite apie riebalų sankaupas pilve!

Pasidalykite šia naudinga informacija su savo draugais – jie bus dėkingi.

 

 

 

 

 

Parengta pagal:

https://takprosto.cc/kak-ubrat-visceralnyi-zhir/