Ramintos sėkmės istorija | Veido odos priežiūra

Sveiki,

esu kosmetologė Raminta. Noriu šiek tiek papasakoti apie savo kelionę į svajonių darbą.

Kosmetologija man yra antras mylimas darbas, atliekantis svarbų vaidmenį mano gyvenime. Tai yra kaip mano prieglobstis, ramybės kampelis. Mano susidomėjimą šia sritimi skatino ne tik mano pačios kovos su odos problemomis, bet ir ankstyvas susidomėjimas šia sritim, nuo pat vaikystės. Dėl to esu pasiryžusi dirbti dvejose skirtingose srityse, kurios man labai patinka, ir tai man leidžia susipažinti su įvairiais žmonėmis, padėti jiems spręsti odos problemas, tuo pačiu būnu kaip psichologė ir padedu jiems priimti ir mylėti save. Būdama kosmetologė ir susidurianti pati su akne, suprantu, kaip svarbu ne tik teikti profesionalią pagalbą, bet ir skatinti žmones priimti ir mylėti save tokiais, kokie jie yra. Odos problemos gali būti iššūkis, bet tai neapibrėžia mūsų vertės ar grožio.

Mano susidomėjimas grožio industrija ir veido odos priežiūra buvo pastovus, todėl nusprendžiau pasinerti į kosmetologijos pasaulį. Pradžioje mane kankino daugybė nuogąstavimų. Labiausiai bijojau, ar sugebėsiu įgyti reikiamas žinias ir įgūdžius, kad tapčiau profesionalia veido odos specialiste. Taip pat bijojau, ar susirasiu pirmųjų klientų ir ar gebėsiu įtvirtinti savo vardą šioje srityje. Pradžioje tai buvo iššūkis – persikelti į naują sritį, kuri buvo nepažįstama ir reikalavo daug pastangų. Bet su kiekviena diena, su kiekvienu žingsneliu, jausmas tapo ryškesnis – žinojau, kad esu ten, kur turiu būti.

Apie ISPADO akademijos mokymus sužinojau iš draugės, kuri pati mokėsi ten. Ji labai džiaugėsi gautomis žiniomis ir įgūdžiais, todėl nusprendžiau pasirinkti būtent šią mokymų programą. Mokymų metu įgijau ne tik techninių įgūdžių veido odos priežiūros srityje, bet ir svarbių asmeninių savybių, tokias kaip komunikacijos ir klientų aptarnavimo įgūdžių. Tai padėjo man pasitikėti savimi ir savo įgūdžiais darbo srityje. Pradėjau praktikuoti veido odos priežiūros procedūras ant klientų jau mokymų metu, tačiau tikras praktikos patyrimas prasidėjo po to, kai gavau savo pirmuosius klientus per socialinius tinklus ir rekomendacijas iš pažįstamų.

Dabar aš dirbu savo kosmetologijos kabinete, kur teikiu įvairias veido odos priežiūros procedūras.

Mano grožio veiklos kontaktai yra:

 – Telefonas: +37063975176

 – Instagram: kosmetologe_raminta

 – Facebook: https://www.facebook.com/KosmetologeRaminta

Tiem, kurie svarsto keisti profesiją, bet nedrįsta, patarti galėčiau surasti drąsos ir tikėti savo gebėjimais. Svarbu išdrįsti žengti žingsnį į naujas galimybes, nes tik taip galima rasti savo tikrąjį pašaukimą.

Aš, noriu išreikšti savo tvirtą rekomendaciją ISPADO akademija tiems, kurie siekia išskirtinio grožio ir odos priežiūros mokymo.

ISPADO akademija ne tik pasižymi aukštos kokybės mokymo programa, bet ir nuostabiais mokytojais bei profesionaliu požiūriu į mokymąsi. Baigusi kursus čia, patirtis, kurią aš įgijau, viršijo mano lūkesčius.

„Veido odos priežiūros” kursas, kurį lankiau, buvo išsamus ir labai naudingas. Per šį kursą aš įgijau ne tik teorinių žinių, bet ir praktinių įgūdžių, kurie man labai padėjo tobulinti savo karjerą grožio industrijoje.

ISPADO akademija taip pat siūlo puikias galimybes mokytis ir praktikuotis su įvairiais grožio prietaisais bei produktų linijomis, todėl aš visiškai pasitikiu šia institucija kaip viena iš geriausių grožio ir odos priežiūros mokymo centrų.

Todėl, jei ieškote aukštos kokybės grožio mokymo ir norite įgyti reikalingų įgūdžių šioje srityje, drąsiai rekomenduoju ISPADO.

Savų svajonių siekimas yra kelionė, kurią kiekvienas iš mūsų įsivaizduoja skirtingai. Tai ne tik siekimas įgyvendinti tam tikrus tikslus ar pasiekti tam tikrus rezultatus, tai kelias, kuriame atrandame save, savo tikruosius norus ir įgūdžius.

Linkiu nenustoti svajoti!

Raminta

Raminta baigė kosmetiko profesinės modulinės mokymų programos modulį „Veido odos priežiūra”. Daugiau apie mokymus SKAITYTI ČIA.