Registruotis

BAGUA veido masažas su pusbrangiais akmenimis

Gydomoji vėsių pusbrangių akmenų galia kartu su unikalia manualine veido masažo technika atjaunins ir suteiks stangrumo jūsų kliento veido odai – efektas matomas iš karto po vieno masažo seanso.

Masažas su pusbrangiais akmenimis sukuria gilesnį efektą kartu nuramindamas kliento kūną, sielą, protą ir mąstymo būdą. Tai daro tiesioginį poveikį žmogaus energijos ir komunikacijos laukams, viso žmogaus kūno harmonizavimui ir atjauninimui.

Masažo metodika itin paprasta ir prieinama, tad puikiai tinka net pradedantiesiems SPA specialistams.

Tai technika, kuriai neįmanoma likti abejingam ir visada norėsis grįžti.

 

Technika susideda iš trijų lygių:

Pirmasis lygis yra veido audinių paruošimas su apvalios formos pusbrangiais akmenimis be aliejaus. Giliai ir kokybiškai atpalaiduojami veido raumenis, sukeliamas liftingo efektas, suaktyvinama kraujo apytaką paviršiniuose ir giliuose veido audiniuose. Trukmė yra 5-10 minučių. Puikūs jausmai ir rezultatai klientui.

Antrasis lygis – manualinė veido masažo technika naudojant masažinį aliejų ar kremą. Ją sudaro originalių autorių veido masažo metodų kompleksas, apimantis limfodrenažo metodus, neurosedatyvinius ir antistresinius judesius – tai gilaus ir kokybiško veido raumenų darbo metodas. Lygio trukmė yra 10-15 minučių

Trečiasis technikos lygis – veido paviršiaus ir giliųjų audinių masažas su specialiais atvėsintais pusbrangiais akmenimis. Akmenys dėl žemos temperatūros (apie +5 laipsniai), turi ryškų tonizuojantį ir atjauninantį poveikį odai, mažina raukšles. Šaltas akmuo sukelia fiziologinį raumenų skaidulų susitraukimą ir tonizavimą, dėl ko matomas ryškus veido patempimo efektas iškart po pirmojo masažo. Lygio trukmė yra 5-10 minučių.

 

MOKYMŲ INFORMACIJA
Dėstytojas Aleksandr Jermolajev
Trukmė 1 diena (10 ak. val.)
Laikas (preliminarus) 10:00-17:00
Kaina 150 Eur

Tiksli mokymų vieta ir patikslintas laikas pranešamas užsiregistravusiems ir patvirtintiems mokymų dalyviams likus 5-7 dienoms iki mokymų pradžios.

Baigus kursus išduodamas sertifikatas. Mokymų valandos neskirtos licenzijavimui. Mokymai nesuteikia masažuotojo profesijos ar kvalifikacijos.

 

Trukmė: 10 ak. val.