Registruotis

Kineziologinis teipavimas. Įvadas

Teipavimo metodas naudojamas siekiant gydyti raumenis, sąnarių traumas, malšinti skausmą. Kineziologinis teipas buvo sukurtas remiantis žmogaus raumenų ir odos savybėmis japonų mokslininkų.

Kineziologinė juosta yra pripažintas metodas, kuris naudojamas tiek sporte, tiek reabilitacijoje ir ortopedijoje. Juostos naudojimas užtikrina gydymo efektą 24 val. per parą, kelių dienų laikotarpyje.

Seminaro metu gausite kinezioteipavimo teorinius pagrindus, sužinosite jo veikimo mechanizmą, indikacijas ir kontraindikacijas. Kinezio teipo uždėjimo ir nuėmimo taisykles, įvairias kombinacijas.

Praktinio mokymosi metu išmoksite teisingas teipų uždėjimo kryptis esant skausmui: galvos, kaklo, pečių juostos, rankų, liemens, kojų kelieno, bei pėdų srityse.

 

MOKYMŲ INFORMACIJA
Dėstytoja Aljona Sailev-Modebadze
Trukmė 1 diena (10 ak. val.)
Laikas (preliminarus) 10:00-17:00
Kaina 135 Eur

Tiksli mokymų vieta ir patikslintas laikas pranešamas užsiregistravusiems ir patvirtintiems mokymų dalyviams likus 5-7 dienoms iki mokymų pradžios.

Baigus kursus išduodamas ISPADO sertifikatas. Mokymų valandos neskirtos licenzijavimui. Mokymai nesuteikia masažuotojo profesijos ar kvalifikacijos.

 

Artimiausios mokymų datos

Trukmė: 10 ak. val.