Registruotis

Norint tikslingai ir visapusiškai atjauntinti veidą reikėtų pradėti nuo kaulinio audinio retėjimo prevencijos.

Masažo terapeutai Pietų Korėjoje pasiekė puikių rezultatų bandydami išspręsti kaukolės rezorbcijos problemą. Jie sukūrė specialią veido masažo techniką, kuri veikia prevenciškai prieš kaukolės kaulų nykimą ir padeda palaikyti veido mikrocirkuliaciją. Šiai technikai buvo suteiktas vardas KORUGI arba dar kartais žinomas kaip KOGAO.

Unikali veido rekonstravimo technika KORUGI – yra visiškai naujas požiūris į estetinę neinvazinę su amžiumi susijusių pokyčių korekciją. Šis darbo su žmogaus veidu metodas yra labai gerai žinomas ne tik jo tėvynėje, bet ir užsienyje.

KORUGI masažo žinios ir technika Pietų Korėjoje saugomi kaip nacionalinė vertybė. Šio masažo mokančios mokyklos turi griežtas tradicijas ir taisykles masažo technikos žinias perduoti tik specialistams, kilusiems iš Azijos žemyno. Japonijoje masažo terapeutai išmokę šios technikos iš pačių masažo kūrėjų, tradicinį KORUGI adaptavo, sušvelnino ir pritaikė Japonijos rinkai ir pasaulio rinkai.

Lietuvoje šis masažas yra visiška naujovė – šios itin efektyvios veido atjauninimo technikos žiniomis mūsų šalyje dalinasi gydytoja, estetinė

Senstant mūsų kaulų audinyje suaktyvėja osteoklastai. Tai kaulų ląstelės, kurios ardo kaulinį audinį. KORUGI metodo pagrindinis tikslas yra veido kaulų retėjimo profilaktika, kuri yra viena iš pagrindinių su amžiumi susijusių kaukolės pokyčių priežasčių, dėl kurios pasikeičia veido kontūrai.

Masažas susideda iš tikslingų, pasikartojančių ir ritmingų spaudžiamųjų judesių delnais ir krumpliais, kurie per minkštuosiuos veido audinius perduodami iki kaulo. Priešingai plačiai paplitusiai nuomonei, šios technikos metu daugiausia dėmesio skiriama veido raumenims ir veido kaulams, o ne pačiai odai. Tokie judesiai pagerina nervinio impulso plitimo greitį, taip pagerindami kraujo apytaką ir smegenų mitybą. Sukeliamas Piezo elektrinis efektas, kuris stimuliuoja osteoblastų (kaulų ląstelių, atsakingų už kaulinio audinio gamybą) aktyvumą, skatina mikštųjų audinių regeneraciją. Ko pasekoje padidinamas veido mikštųjų audinių tonusas, veidui suteikiamas liftingo efektas, atsatomas elastingumas, koreguojama veido asimetrija. Visa tai sukuria smulkaus veido efektą, kuris azijiečiams asocijuojasi su jaunyste ir patrauklumu.

KORUGI masažo efektyvumas užtikrinamas išskirtine užbaigimo procedūra – veido oda pamaitinama ir atstatomas jos elastingumas su veikliosiomis medžiagomis praturtinta veido kauke, kuri yra užfiksuojama specialiu veido bandažu. Veido kontūrai ir minkštieji audiniai sutvirtinami medicininiu bintu, kas užtikrina ilgesnį masažo poveikį ir leidžia išvysti procedūros naudą ir veiksmingumą iš karto.

Efektas paprastai matomas labai greitai – jau po vieno seanso! Be to, masažo iššaukti procesai vyksta ir toliau, kurių dėka teigiamas efektas stiprėja ir pabaigus masažo kursą, o rezultas išlieka ilgam.

Korugi masažo naudos:

  • Smulkesnis veidas ir pakelti skruostai
  • Jaunesnė veido išvaizda
  • Pagerinta mikrocirkuliacija
  • Atpalaiduoti veido raumenys
  • Limfinis drenažas
  • Sudrėkinta oda
  • Tvirtesnė oda
  • Spindesys
  • Švelnesnė oda.

Procedūros eiga:

– demakiažas;

– KORUGI veido masažas;

– pagal odos poreikius parinkta veido kaukė + masažo efektą fiksuojantis bandažas.

 


Procedūros trukmė ir kaina:  80 min – 65 Eur.

Būtina išankstinė registracija: 8 686 34772, arba info@ispado.lt

KAUNO SENAMIESTIS, Raguvos g. 4

logo_health-and-beauty-therapy-by-ispado