Registruotis

Limfodrenažinis veido masažas

Limfodrenažinė veido masažo technika yra viena svarbiausių veido masažų praktikoje. Tai švelnus ir ritmingas masažo metodas, orientuotas į limfinės sistemos stimuliavimą ir jos imuniteto palaikymą.

Šis masažas atliekamas lėtais, pulsuojančiais judesiais, kuriais stimuliuojamos limfagyslės ir limfmazgiai bei skatinamas audinių skysčio ir limfos nutekėjimas. Šio masažo metu svarbu išlaikyti judesių vientisumą ir ritmą.

 

Teisingai pritaikytas masažas turi ne tik fiziologinę, bet ir estetinę naudą:

  • Detoksikacija: limfinė sistema atlieka lemiamą vaidmenį šalinant toksinus ir skysčių perteklių iš organizmo. Stimuliuodamas limfos tekėjimą veide, ši masažo technika padeda detoksikuoti ir skatina sveiką veido spalvą.
  • Paburkimų ir patinimų mažinimas: limfodrenažinio veido masažo metu skatinamas limfos nutekėjimas, šalinamas limfos perteklius, kuris sumažina patinimą ar paburkimą.
  • Odos senėjimo profilaktika: limfodrenažinis veido masažas gali padėti pagerinti odos išvaizdą, padidindamas kraujotaką ir deguonies tiekimą. Tai savo ruožtu pagerina maistinių medžiagų patekimą į odos ląsteles, todėl oda tampa skaistesnė ir jaunatviškesnė. Skatinami odos regeneraciniai procesai, gerinamas raumenų tonusas ir odos elastingumas.
  • Streso mažinimas: švelnus, lėtas ir ritmiškas masažo technikos pobūdis skatina gilų atsipalaidavimą, mažina stresą ir įtampą, laikomą veido raumenyse. Tai gali pagerinti bendrą savijautą, suteikti ramybės jausmą ir gilų atsipalaidavimą.

Ši veido masažo technika yra neatsiejama bet kurios veido masažo procedūros dalis ir yra būtina išmanyti kiekvienam veido masažo specialistui norinčiam savo klientui suteikti efektyviausią rezultatą. Limfodrenažinis veido masažas turi būti taikomas kaip vienas pirmųjų masažo seansų su tikslu aktyvuoti limfinę sistemą ir nuolat integruojamas į kompleksines veido odos priežiūtos procedūras (kai nenaudojama aparatinė kosmetologija) arba sudarant individualių veido masažo kursą.

Po šių mokymų, veido masažo meistrai, kosmetologai ar veido odos priežiūros specialistai įgis reikiamų žinių ir praktinės patirties, kad praplėstų savo įgūdžius ir pasiūlytų klientams unikalią ir naudingą masažo paslaugą.

 

MOKYMŲ INFORMACIJA
Dėstytojas Ramunė Skurkienė
Trukmė 2 dienos 20 ak. val.)
Laikas (preliminarus) 10:00-17:00
Kaina 280 Eur

Tiksli mokymų vieta ir patikslintas laikas pranešamas užsiregistravusiems ir patvirtintiems mokymų dalyviams likus 5-7 dienoms iki mokymų pradžios.

Baigus kursus išduodamas sertifikatas. Mokymų valandos neskirtos licenzijavimui. Mokymai nesuteikia masažuotojo profesijos ar kvalifikacijos.

 

Trukmė: 20 ak. val.