Registruotis

Neurodiagnostinis kūno masažas

Speciali Aleksandro Ermolajevo rekomendacija visiems studentams, norintiems įsisavinti šią metodiką kaip absoliučiai unikalią gijimo sistemą, kuri nepanaši į jokią kitą, galinčią ne tik ištaisyti organų ir audinių pažeidimus, bet ir sustiprinti žmogaus kūną,daryti jį greitesniu, patvaresniu bei tobulesniu.

Ši technika:

 • sėkmingai naudojama pasaulinio lygio Rusijos sportininkų savo sporto pasiekimams gerinti
 • savo veiksmingumą įrodė puikiais rezultatais tarp mokinių, baigusių mokymus ir taikančių ją tiek privačioje praktikoje, tiek dideliuose SPA centruose
 • labai harmoningai derina itin tikslią diagnostiką ir efektyvias atkūrimo technikas dirbant su žmogaus kūnu

 

Metodas pagrįstas taškinio masažo manipuliacijomis, siekiant atkurti kūno refleksines grandines ir dirbti su žmogaus nervų sistema.

 

Metodo galimybių diapazonai:

Atkūrimas:

 • organų ir sistemų darbo atkūrimas sergantiems žmonėms
 • stuburo, raumenų, raiščių ir sąnarių traumų atstatymas, jų stiprinimas
 • malšina stuburo, raiščių ir sąnarių skausmą
 • greitas psichoemocinės būklės stabilizavimas ir atkūrimas esant stresui

 

Bendras žmogaus kūno sveikatinimas, jauninimas ir stiprinimas:

 • regos ir klausos atkūrimas, fizinės jėgos ir ištvermės stiprinimas, bendras kūno atjauninimas, kūno senėjimo proceso sustabdymas, gyvybės išteklių padidinimas
 • mėnesinio ciklo atkūrimas moterims esant jo pažeidimo atvejams

 

Estetinė kryptis:

 • kūno korekcija probleminėse juosmens ir pilvo srityse
 • krūtinės pakėlimas, dekoltė atjauninimas
 • sėdmenų raumenų stiprinimas
 • rankų ir klubų apimčių sumažėjimas

 

Darbas su sportininkais. Unikalios galimybės pagerinti rezultatus profesionaliame sporte:

 • technikos taikymas elitiniame sporte, jėgos, ištvermės, judesių koordinavimo laipsnio, fizinio kūno greičio savybių ir nervų sistemos reakcijos greičio padidėjimas

 

Daugiau apie techniką:

 

Organų sistemų darbo diagnostikos etapas, jų funkcinė būklė

Technika pagrįsta akademiko Ivano Pavlovo neurofiziologijos darbu. Kiekvienas periferinis žmogaus organas ar organų sistema turi grįžtamąjį ryšį su aukštesnėmis smegenų centrinės nervų sistemos dalimis, turinčiomis savotišką „holografinę matricą“ ir atitinkamą jo veikimo programą.

Su amžiumi, ligomis, sužalojimais ir kūno pažeidimais šis ryšys palaipsniui nutrūksta ir programa „nutrūksta“ – jame kaupiasi klaidos.

Smegenys nustoja gerai „matyti“ organą, sutrinka refleksiniai ryšiai tap jų, pablogėja mikrocirkuliacija ir kraujo tiekimas, prarandamos organų funkcijos, kurias lydi ligos ir senėjimo procesas. Medicinoje beveik visos ligos yra susijusios su panašiais išeminiais procesais kūno organuose ir audiniuose.

Išemiją ir organo ar sistemos pažeidimus, mes išmoksime „matyti“, naudodami originalų refleksinės diagnostikos metodą.

Išmoksime svarbių ir aktualių topografinės anatomijos aspektų, tiksliai žinosime, kur yra konkretus organas ir lengvai surasime jo projekciją ant kūno.

Specialios sistemos pagalba diagnozuosime organo ar žmogaus raumenų, kaulų sistemos pažeidimus, surasime pažeidimo vietas.

Šiandien nė viena masažų mokykla pasaulyje neturi tokių metodų, taip lengvai, tiksliai ir greitai diagnozuoti.

 

Organų ir sistemų darbo atkūrimo metodas atliekant neurodiagnostinį masažą

Specialisto užduotis šiame etape – atkurti neurorefleksinį ryšį iš organo į centrą ir atvirkščiai, taip „priversti“ smegenis vėl matyti organą ir nukreipti į jį padidėjusį kraujo tiekimą!

Kur sutelkiamas dėmesys ten  yra energija, šis postulatas yra žinomas visiems. Į pažeistą organą ar sistemą bus siunčiama daug neurorefleksinės energijos, pagerės kraujo tiekimas, šioje kūno vietoje prasidės atsigavimo ir atsinaujinimo procesas.

Šiame etape atliekamas lokalus arba bendras neuroteipavimas – manualinė technika, jungianti pažeistas reflekso grandinės vietas.

„Neuroteipas“ yra nematomas vidinis stiprintuvas, sumontuotas ant pažeistos žmogaus kūno vietos per nervų sistemą ir smegenis, aiškiai jaučiamas kaip nematoma vidinė „styga“, kurią bet kuriuo metu po procedūros savarankiškai aktyvuoja ir prižiūri pats žmogus. Tai leidžia asmeniui pačiam kontroliuoti atsigavimo procesą.

Vietoje, kurioje yra neuroteipas, pastebimai pagerėja mikrocirkuliacija ir medžiagų apykaita, atstatomi pažeidimai ir greičiau atsinaujina audiniai.

Tokios „stygos“ yra stiprintuvai, kurie puikiai tiks estetiniam krūtinės pakėlimui ir dekoltė zonos atjauninimui, kūno korekcijai probleminėse vietose, stuburo, galūnių ir sąnarių stiprinimui bei atstatymui.

Tai galimybė sukurti vientisą kūno sistemą bendram viso organizmo, raumenų, raiščių ir sąnarių stiprinimui. Jūs atrodysite jaunesni, fiziškai daug stipresni ir greičiau atsigausite, o tai reikalinga aktyviai sportuojant ir patiriant didelį fizinį krūvį.

MOKYMŲ INFORMACIJA
Dėstytoja Aleksandr Jermolajev
Trukmė 2 dienos (20 ak. val.)
Laikas (preliminarus) 10:00-17:00
Kaina 250 Eur

Tiksli mokymų vieta ir patikslintas laikas pranešamas užsiregistravusiems ir patvirtintiems mokymų dalyviams likus 5-7 dienoms iki mokymų pradžios.

Baigus kursus išduodamas ISPADO sertifikatas. Mokymų valandos neskirtos licenzijavimui. Mokymai nesuteikia masažuotojo profesijos ar kvalifikacijos.

 

Artimiausios mokymų datos

Trukmė: 20 ak. val.