Registruotis

Neurodiagnostinis veido masažas

80086238-young-gorgeous-woman-breaks-photo-with-her-old-face Neurodiagnostinis veido masažo buvo sukurta remiantis šiuolaikine kvantine teorija apie gyvos ir negyvos materijos laukų sąveiką. DNR molekulė, kaip žmogaus organizmo vientisos informacijos struktūrinis vienetas, yra pagrindinė jungianti grandis tarp žmogaus vidinės atomo-molekulinės struktūros ir jo išorinės išvaizdos. Yra įrodyta, kad egzistuoja atvirkštinis holografinis ryšys tarp informacijos, veikiančios žmogaus organizmą iš išorės, ir jo DNR struktūros.

Antrasis šios veido masažo technikos pavadinimas atsirado mokymų metu, jis pasirodė esąs stebėtinai tinkamas: „Prisimink savo veidą!“ Ateina laikas, kai tai tampa įmanoma, ir kiekvienas iš mūsų dabar galėsite prisiminti savo jauną veidą!

Nepalankūs fiziniais veiksniais, pvz., temperatūros pokyčiai, drėgmė, ultravioletinė spinduliuotė, cheminių medžiagų aktyvumas vidinėj ir išorinėj aplinkoj – didžiulis kiekis žalingų veiksnių įtakoja mūsų veidą. Norint šiuos žalingus veiksnius įveikti reikalingos kompetentingos ir svarbiausia – nuolatinės pastangos! Tik tada mes galime sulėtinti, o idealiu atveju – pakeisti senėjimo procesą!

Čia ir gelbsti neurodiagnostinis veido masažas. Procedūrą sudaro keli etapai.

 

Pirmajame – meistras vykdo specialius refleksinius motorinius-jautrumo testavimus, siekiant prognozuoti rezultatus, tam kad ateityje turėtumėme 100% jo tikslumą. Jei klientas atlieka šį testą, meistras pereina į kitą etapą – sukuria informacinį veido aktyvumo žemėlapį, kuris leidžia matyti visiškai visus motorinius-jautrumo veido sutrikimus susijusius su trofiniais „gedimais“. Žemėlapis kuriamas remiantis neurologiniu suporuotų simetriškų veido zonų tyrimu. Testavimas vykdomas taip: meistras pirštais sukuria impulsą, tuo pačiu metu spausdamas abiejuose veido šonuose esančius specialius taškus-mazgus. Klientas penkių balų skalėje apibūdina jautrumą šiose zonose, jų simetriją, intensyvumą. Rezultatai įrašomi žemėlapyje skaitmenimis, kurių vertė yra nuo 0 iki +5.

neurodiagnostika

Kitas – svarbiausias ir revoliucingiausias etapas – informacijos kanalų, jėgos linijų patempiančių veidą kūrimo technika.

Masažo seanso metu klientas pajus judančią iš taško į tašką, simetrinę jėgos liniją, kuri palaipsniui sudarys veide vientisą jėgos rėmą. Iš viso suformuojamos keturios suporuoto rėmo patempiančios linijos. Klientas jaučia, kaip jo veidą veikia patempiantys ir tonizuojantys informaciniai siūlai. Pasak daugelio klientų, jie jaučia visiškai neįtikėtiną komfortišką jausmą ir tonizuojantį veido rėmą – kaip ir jaunystėje!

Procedūrą užbaigia sąlyginis refleksinis veido rėmo programavimas. Tai daroma siekiant išmokyti klientą paprastomis manipuliacijomis savarankiškai paleisti automatinį sukurto veido rėmo jėgos linijų patempimą. Po aštuonių – dešimties procedūrų ciklo klientas gebės savarankiškai esant ramiai namų aplinkai paspausti aktyvinimo taškus ir „patempti“ savo veidą su iškarto matomu veido pakėlimo (liftingo) efektu!

 

Neurodiagnostinio veido masažo nauda:

  1. Dėka šio masažo kliento veide formuojasi vidinės jėgos linijos, kurios palaiko ir patempia kliento veidą taip, kaip patemptų mezo siūlai.
  2. Šio masažo dėka reikšmingai atstatomi amžiaus sukelti veido struktūros pakitimai, mikrocirkuliacija ir audinių maitinimas.
  3. Ryškiai išreiškiamas veido pakėlimo (liftingo) efektas jau po pirmos procedūros.
  4. Galimybė naudoti šią techniką siekiant reabilituoti/atstatyti veido struktūras ir audinius po patirtų ligų, traumų, uždegiminių procesų.

 

Kam skirti šie mokymai?

Ši metodika ypač rekomenduojama kosmetologams ir SPA specialistams, kurie yra susipažinę su šiuolaikiniais osteopatiniais metodais, kraniosakraline terapija. Rekomendacija susijusi su pradiniu percepcijos vystymu ir ypatingu rankų jautrumu, kas yra reikalinga manipuliacijoms neurodiagnostiniame veido masaže. Taip pat kviečiami visi besidomintys. Šioje metodikoje ypatingai daug laiko skiriama rankų jautrumo kūrimui.

 

Seminaro programa apima:

  1. Meistro informacinio rankų jautrumo kūrimas;
  2. Veido diagnostika „aktyvių“ ir „pasyvių“ zonų nustatymas, „I“ aktyvumo žemėlapis.
  3. Grįžtamojo informacinio ryšio su klientu kūrimas;
  4. Informacinių matricų (toliau – IM) kodo kūrimas, IM kodo perkėlimas, IM kodo implantavimas ant mažai aktyvių veido vietų;
  5. Terapinio IM kodavimo principai, informacijos įvedimas į asmens „I“ kanalą, kodavimo panaudojimas įvairiems tikslams, atjauninimas, kūno korekcija, blogų įpročių šalinimas;
  6. IM-veido kaukės technologija.

 

MOKYMŲ INFORMACIJA
Dėstytoja Aleksandr Jermolajev
Trukmė 2 dienos (20 ak. val.)
Laikas (preliminarus) 10:00-17:00
Kaina 250 Eur

Tiksli mokymų vieta ir patikslintas laikas pranešamas užsiregistravusiems ir patvirtintiems mokymų dalyviams likus 5-7 dienoms iki mokymų pradžios.

Baigus kursus išduodamas ISPADO sertifikatas. Mokymų valandos neskirtos licenzijavimui. Mokymai nesuteikia masažuotojo profesijos ar kvalifikacijos.

 

Artimiausios mokymų datos

Trukmė: 20 ak. val.