Registruotis

Press Rolling masažas

Dauguma šio masažo judesių yra visiškai priešingi nei dauguma šiuolaikinio masažo, neįprasti ir labai skiriasi nuo daugumos masažuotojų kūno judesių. Daug dėmesio skiriama masažuotojo darbo ergonomikai, teisingai stovėsenai, rankų ir kojų judesiams, taip užtikrinant efektyvų judesių atlikimą, sunaudojant mažiausiai darbo sąnaudų bei išvengiant profesinių ligų „Press-rolling” masažo judesiai yra sukamieji, atliekami skirtingomis rankų dalimis. Ši technika gana universali. Gilumas ir veikimo jėga gali varijuoti nuo pačių lengviausių iki stipriausių. Judesių greitis taip pat skirtingas, priklausantis nuo pageidaujamo rezultato.

Pagal poveikį paciento organizmui metodika panaši į maigymą. Įvaldžius šią techniką, masažuotojas kaskart gali parinkti tokius judesiu ir tokį jų intensyvumą, kad pasiektų geriausio rezultato. Technika išmoko meistrą skirtingų masažo judesių, jų pritaikymo būdų, taip keliama jo kompetencija ir profesionalumas.

MOKYMŲ INFORMACIJA
Dėstytojas Aleksandr Bilkevič
Trukmė 2 dienos (20 ak. val.)
Laikas (preliminarus) 10:00-17:00
Kaina 350 Eur

Mokymai vyksta rusų kalba. Jeigu reikalingas vertėjas į lietuvių kalbą, registruojantis paminėkite.

Tiksli mokymų vieta ir patikslintas laikas pranešamas užsiregistravusiems ir patvirtintiems mokymų dalyviams likus 5-7 dienoms iki mokymų pradžios.

Baigus kursus išduodamas tarptautinis sertifikatas. Mokymų valandos neskirtos licenzijavimui. Mokymai nesuteikia masažuotojo profesijos ar kvalifikacijos.

Artimiausios mokymų datos

Trukmė: 20 ak. val.