Registruotis

Reabilitacinis, osteopatinis – sportinis masažas

Pastaruoju metu osteopatija sporte tampa plačiau naudojama, nesudarydama priešpriešos su kitais pasiruošimo metodais ir ypač sportininko atsistatymo procese po apkrovų. Osteopatijos ypatumas yra minkštas ir atsargus darbas su sportininko kūnu, netraumuojantis sportininko raiščių ir raumenų.sports-massage1Sportininko profesija grindžiama judėjimu: tai žmonės su milžinišku fiziniu pasirengimu, daugiausia dėmesio skiriantys gyvenimui nuolatiniame judėjime. Jiems sportas – tai ne tik būdas patirti malonumą ir geros fizinės formos išlaikymas. Tai yra jų gyvenimas.

Sportininko diena yra suplanuota kas sekundę – tai griežtas dienos režimas su visaverčiu maitinimosi racionu ir reguliariomis treniruotėmis. Kaip dažnai varžybų ir pasirodymų metu įvyksta traumos, susižalojimai, pasitempimai. Žinoma, visiškai to išvengti nepavyks, tačiau ar susimąstėte apie tai, kaip sumažinti riziką iki minimumo ir nuolat būti aukštumoje?

Profesionaliame sporte Anglijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje beveik kiekviena futbolo komanda turi osteopatą – fiziologą, atsakingą už gerą sportininkų fizinę būklę. Osteopatijos gydymo metodai kartu su fizioterapiniais metodais yra labai švelnūs ir veikia beveik visus organus ir sistemas.

Sportas yra susijęs su didele skeleto ir raumenų sistemos apkrova, todėl yra labai svarbu laiku pastebėti funkcinius sutrikimus. Kai kurias traumas organizmas gali kompensuoti, tačiau kai kuriais atvejais jos nepraeina be pėdsakų. Vis dažniau sportininkai kreipiasi į osteopatus. Šios specialybės specialistas padeda sportininkams kuo greičiau atsigauti po sunkių varžybų, išgyventų įvairių sužalojimų.

Šis seminaras suteiks galimybę išmokti, kaip parengti sportininką darbui, ir kaip atstatyti derinant įvairias technikas. Šilumos ir šalčio naudojimas, tempimai (stretching) ir vibracija … ir daug daugiau.

Bus pateikti „sauso” ir „drėgno” masažo variantai sporte.

 

 

 

 

 

MOKYMŲ INFORMACIJA
Dėstytojas Aleksandr Bilkevič
Trukmė 2 dienos (20 ak. val.)
Laikas (preliminarus) 10:00-17:00
Kaina 380 Eur

Tiksli mokymų vieta ir patikslintas laikas pranešamas užsiregistravusiems ir patvirtintiems mokymų dalyviams likus 5-7 dienoms iki mokymų pradžios.

Baigus kursus išduodamas tarptautinis sertifikatas. Mokymų valandos neskirtos licenzijavimui. Mokymai nesuteikia masažuotojo profesijos ar kvalifikacijos.

Artimiausios mokymų datos

Trukmė: 20 ak. val.