Registruotis

Rytietiškas kojų masažas

Autorinė dėstytojo Aleksandr Jermolaev rytietiško kojų masažo technika, tenkinanti visus šiulaikinio kliento poreikius. Technika sudaryta remiantis SPA, rytietiško pėdų masažo ir darbo su fascijomis metodologijomis. Tai itin kokybiškas ir klientą stebinantis SPA masažas.

Kojų ir pėdų masažo srityje vyrauja jau klientų nebestebinančios klasikinio ir tajų masažo technikos. Tai trumpi, mažai elemetų turintys, sportiniai masažai. Šiandienis klientas nori būti nustebintas, bet tuo pačiu nepraleisti daug laiko masažo seanse ir sumokėti nedaug. Ši autorinė technika tikrai nustebins Jūsų klientą, bus efektyvi ir greita.

Masažo techniką sudaro 3 lygiai:

1 – SPA lygmuo.

2 –reflektorinio pėdų masažo lygmuo. –pėdose yra visų organų projekcijos, jeigu taisyklingai juos veiksime, galime harmonizuoti visą kūną. Bet skirtingai nei taškinis masažas, šis autorinis masažas atliekamas su aliejumi ir yra labai malonus.

3 – fascijų lygmuo. Naudojant visai lengvus judesius, spaudimus be fizinės jėgos, galima akimirksiu atpalaiduoti pačias sunkiausias klienti kojas.

Masažo procedūroje galima naudoti visus tris lygmenis, bet tuo pačiu galima atlikti ir tris skirtingas procedūras. Taigi mokymų metu išmoksite net tris kojų masažo technikas:

  • Atpalaiduojantis kojų masažas
  • SPA masažas kojoms
  • Gydantis, reflektorinis pėdų masažas

Kiekvienas masažas atskirai trunka po 20 min, jeigu taikyti visus kartu kaip SPA ritualą – 30-40 min.

 

Dėstytojas: Aleksandr Jermolajev

Trukmė:1 diena (10 ak. val)

Sužinok, artimiausias mokymų datas ČIA.

Sužinokite pirmieji apie kitus artėjančius ISPADO mokymus, užsiprenumeruokite naujienlaiškį – SPAUSTI ČIA .

Baigus išduodamas Ispado sertifikatas.

Trukmė: 10 ak. val.