Registruotis

Savimasažas

Senatvė, kaip ir bet kokia liga, turi savo priežastis. Senėjimo biomechanika leidžia mums suprasti veido raumenų senėjimo priežastis, dėl kurių „išplaukia“ veido ovalo forma, užkrenta akys, nusileidžia antakiai arba keičiasi „jaunystės” kampas. Šios priežastys priklausdo nuo raumenų, esančių po raktikauliu, sutrumpėjimo ir deformacijos.

Bet kokia kova yra pasmerkta nesėkmei, jei jūs nežinote mimikos ir kramtomųjų raumenų darbo principų. Darant savimasažą atsižvelgiama į visus šiuos niuansus. Savimasažas senėjimo priežąstis paaiškina moksliniu diferencijuoto darbo požiūriu.

Reikia suprasti, kad su amžiumi susijusių veido pokyčių priežastys glūdi ne tiek odoje, kiek pasikeitusiame raumenų karkase, „uždėtame” ant jau pasikeitusios su amžiumi kaukolės.

Mūsų išvaizda, mūsų individualūs veido bruožai priklauso nuo raumenų tvirtinimosi prie kaulų ir  odos vietų, poodinio riebalinio sluoksnio storio ir t.t. Keičiasi kaukolės forma, atrofuojasi raumenys, spazmuojasi kapiliarai, išsitampo raiščiai ir t.t. Todėl su amžiumi atsiradę pakitimai praslysta pro mūsų dėmesį. Bet tie, kurie nebijo pažvelgti tiesai į akis, gali susipažinti su savo veidu mokomajame seminare „Veido raumenų senėjimo biomechanika. Savimasažas”.

Būtent šio seminaro metu jūs išmoksite „testuoti” savo veidą, suprasdami esamų pokyčių priežastis. Išmoksite savarankiškai atlikti sau veido masažą, pratimus, padėsiančius palaikyti jauną ir stangrią veido odą.

Taigi, mūsų veidas prasideda kaklu, kurio grožis suteikia veidui kilnumo, o su laiku – pirmas parodo mūsų amžių. Vienas iš būdingų amžiaus požymių yra kaklo laikysena, t.y. fiziologinio linkio išlaikymas. Dažnai kaklinės srities stuburo deformacija sukelia kraujotakos pablogėjimą visoje apatinėje veido dalyje, dėl to  „išplaukia“ veido ovalas, nukara oda ir po smakru susikaupia didelis kiekis riebalų, net esant normaliam svoriui.

Todėl, be masažo reikia išmokti atlikti pratimus pagerinančius kaklo srities statiką. Po seminaro, jūs lengvai galesite juos taikyti kasdieniame gyvenime.

Norint išsiaiškinti tikrasias priežastis, reikia suprasti biomechaninį mūsų veido senėjimo procesą. Tipiškas atvejis prasideda tuo, kad raumenys, kurie jungia viršutinį ir apatinį žandikaulį pradeda trauktis, trumpėti. Kramtomieji raumenys dengia „raiščių konstrukciją” kaip antklodė. Kai atstumas sumažėja, ji priversta deformuotis ir „susisukti į gumulėlius”. Deja, procesas nesustoja. Džiūdamas ir trumpėdamas žandinis raumuo pritraukia žiedinio burnos raumens odą.

Mokykitės, dirbkite su savimi, o mes Jums padėsime !

 Baigus išduodamas tarptautinis sertifikatas.

 

Kada artimiausi mokymai, žiūrėti čia:

Trukmė: 3,5 val.