Registruotis

Veido masažo mokymai pradedantiesiems

Norite susipažinti su veido masažo subtilybėmis ir įgyti pagrindus? Palepinti veido masažu savo artimuosius ar draugus? Ar galbūt svarstote išbandyti save veido masažuotojo amplua ir apsispręsti ar norite tapti profesionaliu šios srities atstovu?

Šie mokymai JUMS, jeigu:

✔ norite išmokti atlikti veido masažą savo artimiesiems;

✔ norite įgyti pradines žinias veido masažo srityje;

✔ svarstote ar norite keisti profesiją ir išbandyti save veido masažo srityje (mokymai tikrai padės Jums apsispręsti ar tęsti mokslus!)

✔ norite mokytis pas profesionalius specialistus ir gauti pačias geriausias ir naujausias žinias.

 

Mokymų metu išmoksite masažo paremto klasikinio veido masažo metodika ir praktika. Tai vienas iš efektyviausių būdų išlaikyti sveiką, jaunatvišką odos išvaizdą. Po šių mokymų įgysite pagrindines žinias ir įgūdžius, kurių dėka galėsite gilinti žinias kitose veido masažo metodikose.

Šis veido masažas yra malonus ir labai naudingas įvairiais amžiaus tarpsniais, kadangi veikia tiek prevenciškai (užkerta kelią odos senėjimui), tiek veikia ir jau matomus odos senėjimo požymius, tokius kaip negyvybinga oda, papilkėjusi odos spalva, mimikos raukšlės, odos tonuso ar elastingumo sumažėjimas.

Masažo metu atliekami glostymo, trynimo, maigymo judesiai, kurie aktyvina kraujotaką ir limfotaką,  ko pasekoje gerėja maistinių medžiagų ir deguonies apykaita, gerėja toksinų ir šlakų pasišalinimas. Masažo metu veikiami ir poodiniai audiniai, nervai bei raumenys, taigi jaučiamas ne tik raumenų, bet ir bendras organizmo atsipalaidavimas.

Taip pat bus aptariamos itin svarbios ir aktualios papildomos temos grožio paslaugų specialistams:

  • Aplinkos, darbo vietos paruošimas.
  • Kliento sutikimas ir išlydėjimas.
  • Penkių pojūčių sistemos sukūrimas.
  • Aromaterapijos galimybės.
  • Šiltų rankšluosčių panaudojimo galimybės.
  • Akmenų panaudojimo galimybės.
  • Profesionalios kosmetikos integracija į veido masažo paslaugą.
  • Grožio plano sudarymas. Rekomendacijos klientams namuose.
  • Anamnezės svarba.
  • Profesionalus demakiažas.

Pagrindinis dėmesys skiriamas praktikai, kurios metu dalyviai dirba porose.

MOKYMŲ INFORMACIJA
Dėstytoja Ramunė Skurkienė
Trukmė 2 dienos (20 ak. val.)
Laikas (preliminarus) 10:00-17:00
Kaina 180 Eur

Tiksli mokymų vieta ir patikslintas laikas pranešamas užsiregistravusiems ir patvirtintiems mokymų dalyviams likus 5-7 dienoms iki mokymų pradžios.

Baigus kursus išduodamas ISPADO sertifikatas. Mokymų valandos neskirtos licenzijavimui. Mokymai nesuteikia masažuotojo profesijos ar kvalifikacijos.

Artimiausios mokymų datos

Trukmė: 20 ak. val.